Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Hogy érjem el,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy érjem el, hogy lássa, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

18/F Vagyok.

Ismerek egy lányt kb 14 éve.. Egy óvodába jártunk,egy általános suliba,majd utána eltávolodtunk. Régen egyáltalán nem beszéltünk, maximum köszönési viszony volt

Azóta mindketten változtunk,most egy véletlen folytán újra elkedztünk beszélgetni. Nekem már régebben is tetszett ez a lány,annak ellenére,hogy szóba se álltunk.Mióta beszlgetünk

Mindig írok neki,kedveskedek neki,de mindenre furán reagál (kicsit kellemetlen egy idő után),vagyis furán válaszol.. Állítólag régóta beszél egy sráccal. De még nem találkoztak,hogy hívjam fel magamra a figyelmem,lássa,hogy érdeklem,és akár szeretnék kicsit többet. Tanács? Esetleg valakinek hasonló?



2018. ápr. 7. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Markolászd a farkad, amikor beszélgettek, akkor biztos le fog neki esni, hogy bejön neked.
2018. ápr. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért olyan baromi nehéz férfiként viselkedni, és megmondani neki nyíltan, hogy tetszik, el akarod hívni randira? Mivel rendszeresen beszéltek neten, még csak kellemetlen sem lenne.
2018. ápr. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Thillmin válasza:
Ha jól olvasok a sorok között, akkor te nem közölni akarod vele, hanem sugallni. Ez nyilván biztonságosabbnak tűnik, minthogy nyíltan megmondd neki, pedig pontosan ezt kéne tenned! Ha tényleg kedveled, akkor érjen meg neked ennyit, hogy vállalod a visszautasítás kockázatát! Nincs jobb módszer, bátorság!
2018. ápr. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!