Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan vegyem észre hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem észre hogy esetleg bejövök egy lánynak?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 17:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a legbiztosabb, ha megkérdezed :D

De ha sokat törődik veled, sokat akar veled lógni, érdeklődik irántad, megdicsér.. ilyenek például. De ez azt is jelentheti mondjuk, hogy barátként szeret. Az a legtutibb ha megkérdezed

19/L

2018. ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nevet a vicceiden (akkor is ha benak), néz téged, rád szokott molyogni, hátradobja a haját, beleharap az ajkaba, kicsit ki van nyitva a szája,tág a pupillája

En legalábbis ezeket csinálom, ha tetszik egy srác.

2018. ápr. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezek mind megvannak,csak nem merek lépni:(

Van most fiúja 😅 folyton szidja,bunko a srác vele..már 4szer szakítottak aztan mindig en vigasztaltam meg,aztan át hivott mindig magához de en sosem mentem😶

Nagyon szeretem,imádom,mondjuk is egymásnak elköszönéskor hogy szeretlek, de mégis mindig addig hisztizik az a gyökér srac neki ameddig megint összejönnek..aztan irja nekem hogy haaat megint összejöttünk..aztan nem telik bele fél nap megint bunko a srac vele..

Amikor talalkozunk mindig megöleljük egymást,néha van ilyen kis simogatás (comb, váll,hát..)

Nem tudom mit tegyek az egész egy nagy patt helyzet es már nagyon kivagyok..

Továbblépni nem merek, mert amilyen szerencsém van tuti kiderül hogy mégiscsak engem szeretett..es az nagyon sz@r lenne..

Mindenki aki tud errol azt mondja hogy mondjam el neki, de egyszerűen nem tudom..lehet nem is valo nekem barátnő 😞

2018. ápr. 21. 18:03
 4/6 anonim válasza:

Szerintem mondd el neki. Te hozzá valóbb vagy akkor, mint az a bunkó srác :) Ne félj, biztosan nem lesz szomorú a végkifejlet. Valószínűleg bejössz neki, csak ő sem mer lépni vagy elmondani, hogy kedvel téged.

Mindenesetre mondd el neki, kérdezd meg, aztán megbeszélitek. Sok sikert! ^^

2018. ápr. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mondd el neki szerintem is. A lányok általában azt várják, hogy a fiú lépjen először.
2018. ápr. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszokat 😊
2018. ápr. 22. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!