Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tini fiúk ti hogy ismerkedtek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini fiúk ti hogy ismerkedtek?

Figyelt kérdés

Voltam ma állatkertbe Kassán hát leesett az állam mennyi szép lány volt ott. De volt egy különösen szép,aki ott sétált a testvérével mellettem. Ugy hallottam Zsofinak hivjak,de kajak nagyon megtetszett még sem mertem leszólitani és tudom ezzel együtt el is ba*tam az egészet mert úgy se tudom meg ki volt az. Mások hogy mernek csak úgy leszólítani egy lányt?


17/f


2018. ápr. 29. 17:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nah, a válaszok engem is érdekelnek :D

17/f

2018. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én leginkább sehogy. De ez nem effektív, tehát nem ajánlom senkinek.
2018. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!