Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kell ezt csinálni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell ezt csinálni egy csomó nőnek?

Figyelt kérdés
Már itt gyk-n és több társkeresőn is előfordult, hogy a lány adatlapját nézve szinte önmagamat láttam. Mindenben egyezett az ízlésünk, érdeklődési körünk és véleményünk a világ dolgairól. Utána ráírok, elkezdem neki ecsetelni a gondolataimat, erre szmájlikat ír csak vissza, majd amikor konkrétan megkérdezem hogy "most akkor nem érdekel amit mondok?", lazán beközlik hogy nem. :D Nem értem egyszerűen, hogy akkor mi a fészkes f*nét akarnak? :D Még a külsőm is olyan amilyet ők leírtak maguknak ideálként, de egyszerű szmájlikkal meg semmit mondó válaszokkal elég nehéz bárkivel is társalogni.
2018. máj. 5. 11:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Rámírt egy lány egy kommentem után, hogy szimpatikus vagyok neki. Még egyszer: Ő ÍRT RÁM MAGÁTÓL! Aztán azóta se ír vissza. Meggondolta magát, vagy nem tudom, de nem ő az első ilyen. Érdekesek a nők, ez tény. 🤔 Ne próbáld meg megérteni őket.
2018. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%

Az semmi!

Ne tudd meg milyen ajánlatokat kapok, úgy hogy sem fotóm, sem bemutatkozásom nincs.

Beteg egy világ ez!

2018. máj. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Na most ha Te a gyakorit is társkeresőnek látod (ahol nincs is senkinek adatlapja, tehát nehezen láthatod bennük önmagadat) és mindenkire nyomulsz betegesen, akkor szerintem ne csodálkozz, hogy mindenkit a hidegfrász ver ki tőled.
2018. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%
En akkor viselkedem igy,ha mar a foto alapjan nem tetszik nem szimpatikus...
2018. máj. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

“En akkor viselkedem igy,ha mar a foto alapjan nem tetszik nem szimpatikus...“


Nem lenne egyszerűbb simán leírni , hogy nem tetszik neked? 🤔

2018. máj. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Javíts ki, ha tévedek, de engem egy idegen gondolatai nem igazán köt le. 50% esélyed van arra, hogy valakivel egyezik az ízlésed egy random alakkal, mivel vagy szereti azt a valamit vagy nem. Sőt... inkább örülj annak, hogy őszinték veled, mert azzal többre jutsz, mint szánalmas hazugságokkal.
2018. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%

Dehogyis!

Bunko nem vagyok,hogy megbantsam!

Amugy meg,attol,hogy nekem nem tetszik,attol masnak meg lehet a legjobb pasi.

De az igazsag az,hogy ritkan fordul elo, hogy nem valaszolok,mindig kedvesen lerazom oket.

Ha valaki nem valaszol az azert van,tapasztalatbol irom,mert iszonyat kimerito tud lenni,mindenkinek kedvesen valaszolgatni!S inkabb el sem kezdik...

2018. máj. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem bunkosàg megmondani , hogy nem az eseted, viszont “leràzni” meg flegmán viselkedni az.
2018. máj. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Eppen amiatt nem vagyok mar fent a tarskereson,mert baromira nincs turelmem mindenkinek kedvesen valaszolgatni...

A lelkiismeretem pedig nem engedi meg,hogy ne valaszoljak.

Azzal meg foleg nem akarom megbantani,hogy nem az esetem.

Igy hat inkabb nem is vagyok fent tarskereson ezek miatt...

2018. máj. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lányok és srácok is. Nem bántjátok meg azzal, ha leírjátok, hogy bocsi, de ne erőltessük. Azzal viszont igen, ha a legkisebb látszatát is kelted annak, hogy van esélye.
2018. máj. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!