Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatok fogszabályzós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok fogszabályzós fiatal lányokat? 20F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Régi nagy álmom, hogy egy fogszabályzós lánnyal csókolózzak, aki lehetőleg viszonylag szép is, de nem találtam erre specializálódott társkeresőt. Valaki tud segíteni? Lehet írni privátba is. ;)

Köszi!



2018. máj. 9. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Erre specializálódott társkereső :D :D :D 1-2 fétises kedvéért nem fognak egy egész oldalt létrehozni.
2018. máj. 10. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Én fogaszabalyzos vagyok de én 13eves 😅
2018. máj. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 October15 ***** válasza:
100%
2.: És melyik kitételnek nem felelsz meg ezálltal a fiatalnak vagy a fogszabályzósnak? XD XD XD
2018. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Hát.fogszabályozós LESZEK valószínűleg nyáron.

17/L

2018. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha aszexuális társkereső nincs, akkor ilyen se lesz. 🤔 Pedig legyünk őszinték, aszexuális társkereső azért lehetne. 😢
2018. máj. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj be egy fogorvosi rendelőbbe és előbb utőbb lesz egy ilyen ott :D
2018. máj. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves Kira, ne haragudj, de én olyan gátlásos vagyok, hogy 15 év alattiakkal nem igazán foglalkozom, meg nem is izgulok rájuk annyira. De ha gondolod 2 év múlva visszatérhetünk rá, ha még meg lesz a fogszabályzód. ;)

SűrítettLevegő, te nagyon kishitű vagy. :/

2018. máj. 10. 13:07
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Most csak egy csokra kell neked, egy fiatal fogszabalyzos lany? Ez igy eleg fura, marmint erzesek nelkul, csak azert megcsokolni valakit mert van fogszabalyzoja, az eleg gaz:D

Mar nem azert, de magambol kiindulva nem jelentkeznek csak igy, hiaba felelek meg a "kovetelmenyeknek"

15/l

2018. máj. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Leírom ide is: nyilván nincsenek irreális elképzeléseim, és nem akarok egyből csókot, először csak ismerkedünk, aztán találkozunk, és majd kiforrja magát szépen lassan. ;)
2018. máj. 10. 20:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Fogorvosnál. De ha nincs időpontod/konkrét bajod, ki**sznak, mint macskàt sz***i, remèlem.
2019. aug. 7. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!