Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sok ismerősöm azt mondta ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok ismerősöm azt mondta ő idióta, de én úgy érzem én vagyok. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nagxon röviden tömören, van egy lány akit szinte napotna látok/ láttam.

Egyszer mikor kicsit ittunk haverokkal ( még tudtam írni, szerintem le sem esett neki, csak a bátorság volt meg)

Raírtam, hogy nefoglalkozzon gyökerekkel, meg szerintem gyönyörű.... halálba dicsértem, mert ennek láttam. Szerintem itt nem vett komolyan mert csak "XDD, waoo" ezt írta ( vagy nem tudom, mit gondolt) rá pár hónapra kicsit részegebben véletelneül (elnyomtam egyel a chat fejet) ő neki írtam de semmi olyat mint az előtt. Utánna reggel úgy volta vele, hogy már akkor leíram neki, hogy miújság.

Leírtem, hogy én: néha szoktam nézni, mert olyan szép, hogy nem tudkm elmondani sem, én ilyet még nem láttam mi t ő, és hogy még neki mondtam ilyet egész életemben ( ami igaz is) ne fogalkozzon olyannal aki nem is érdemli meg de ez csak röviden kiskönyvet írtam konkrétan ( végig dicsértem) ő annyit vissza:" Hááát köszi szépen" azóta nem beszéltem vele, majdnem sírva fakadtam olyan szarul esett. Amelyik ismerősömnek elmondtam mind kiakadt és azt mondta, nem tudja, hogy lehet ilyem valaki mint ő. 17/f ( én)



2018. máj. 10. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem érdekled, ennyi. Besöpörte a bókot (nyilván nem csak tőled kap), és megy tovább. Itt senki nem idióta ebben a történetben.
2018. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A lány ismeri a mondást: "minden bók hazugság".

Ha józanul, értelmeset írnél

- és nem semmitmondó szöveget, akkor más lenne a helyzet.

2018. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez nem volt az, meg értelmesen is írtam le neki.
2018. máj. 10. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!