Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan, senkinek sem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, senkinek sem tetszem?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok. Közepes testsúllyal és magassággal. Eddig még nem vettem észre soha, hogy bárkinek is tetszettem volna.
2018. máj. 20. 17:05
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Kamu
2018. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Velem is ez van, pedig mindjárt 29 leszek. Nyugi biztos jön olyan, akinek tetszel majd.
2018. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

A szépség nem a magasságon múlik. Ha küldesz képt, várhatsz valami értelmes reakciót. Így mire számítasz?


Amúgy lehet, hogy tetszettél valakinek, csak nem kezdeményezett. Tudod, nekem hány nő tetszett már az életemben, akit láttam, mégsem mutattam ki különösebben?

2018. máj. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy letezhet.
2018. máj. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit keresel te a Tini párkapcsolatokban?

Menj a felnőtt párkapcsolatok kategóriába.

2018. máj. 20. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 $$$$$ ***** válasza:

Dehogy biztos lesz olyan akinek tetszeni fogsz 😊 .

17/F

2018. máj. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Írj priviben ha szeretnél ismerkedni! F/29 BP
2018. máj. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 félsátán válasza:
Akkor valószínűleg úgyis van.
2018. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!