Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ha eddig nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tpanna00 kérdése:

Szerintetek ha eddig nem találtam senkit ezek után se fogok? 18/L

Figyelt kérdés
Még soha nem volt pasim és félek, hogy kifutok az időből mert már több barátnőmnek is van pasija. Lány iskolába járok (alig vannak fiúk) ezért suliban nem tudok ismerkedni. A lányokkal néha eljárunk bulizni de egy pasi se néz meg, vagyis én úgy vettem észre de ami biztos, hogy senki se próbálkozik meg velem ismerkedni. Soha nem jött még oda hozzám egy fiú sem. Nem tudom mi a baj velem, nem vagyok csúnya szemüveges vagyok annyi de több barátnőm is, és ők találtak párt. Szerintem soha nem lesz már senkim. Pedig én teszek is érte eljárok meg sokat utazok is de semmi. Kezdeményezni meg nem akarok főleg egy teljesen idegennek mert azt fogja hinni egy nyomulós p*csa vagyok. Segítsetek, mit tegyek hogy végre találjak egy fiút?

2018. jún. 3. 18:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még semmiről nem késtél le
2018. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
52%
KepzelD, ha a parod is ilyen toketlen. O nem mer hozzadszolni, te meg hozza. Pedig, lehet, hogy ti lennetek a vilag legboldogabb emberei egyutt. Add fel az elveid, probalkozz. Mit veszithetsz?
2018. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
most mondtam, nem akarok én kezdeményezni mert túl nyomulósnak tűnnék
2018. jún. 3. 19:00
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Nézd... ha 30 évesen kezdesz el rettegni, hogy kifutsz az időből, megértem, bár még akkor is van jópár termékeny éved.

De hogy 18 évesen?? Mi ez, valami rövidtávú futóverseny??

2018. jún. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Ne add fel, idővel biztosan megtalálod a párodat. Általában a legváratlanabb időben toppan be valaki az ember életébe. Addig is fel a fejjel, élvezd az életet, ne kattogj ezen :D

19F

2018. jún. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy elkésve :D és hidd el, hogy a fiúknál is van ilyen, sőt...(Ha ismerkedni akarsz egy fiúval aki tetszik akkor nyugodtan menj oda hozzá nem fogja azt hinni, hogy nyomulsz de ez csak a végső eset!!) Ha tetszik egy srác próbálj neki jelezni! Ehhez általában elég egy hosszabb szemkontaktus, egy kis mosoly, esetleg egy kacsintás de a lényeg, hogy ne parázz ezek miatt mert előbb vagy utóbb jön majd valaki! :D
2018. jún. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18 évesen ne rettegj. 30-as éveid közepe után se kell rettegni, de az úgy már érdekes lenne; talán mindenki talál valakit; csak várni kell, hogy eljöjjön a sorsában az ideje; meg klappolnia kell néhány dolognak. Pl lehet, hogy te pl azért nem találod a párodat, mert egy picivel mondjuk idősebb, és kiment külföldre, és akkor esélyed sincs belébotlani. Vannak itt ilyen összefüggések. És hogy majd amikor eljön az ideje, pont akkor fog ő veled szembe jönni az utcán; és gyanúsan sokszor, amíg meg nem szólítjátok egymást. Lehet, hogy életed ezen szakaszában születésed előtt pont a magányt akartad megtapasztalni. De ha aranyos vagy, meg ápolt is; akkor szerintem nem kell aggódnod, még mondjuk ha lennének plusz kilóid se, amit már magadon kicsit soknak érzel. Meg hát amúgy nemtom. Remélem, jókat szóltam hozzá.
2018. jún. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom.. tancoltam en mar be buliban kis csajnak es az sem tunt top nonek meg is le lecelt.. tehat az ilyeneknek senki nem valo..
2018. jún. 4. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 $$$$$ ***** válasza:
Szerintem ne aggódj majd lesz valakid 😁 . Nekem se volt még barátnőm és en is nemsokára 18 leszek. De meglrobalom nem túl agódni a dolgot. Úgy vagyok vele hogy majd csak lesz valamikor 😃.
2018. jún. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, csak ettől a sok várástól meg a majd lesz valamitől már kezdek megőrülni. Nem hiszem el, hogy az egyetlen amit tehetek az a várás. Próbálok jeleket adni ha valakit meglátok velem szembe menni de rám se hederítenek. De ezt már írtam, hogy a fiúk levegőnek néznek és nem keresik a társaságom. Nem vagyok duci meg semmi olyan átlagosnak gondolom magam de valószínűleg nem így van, mert az átlagnak már ilyenkor van valakije/volt. Már hosszabb ideje így érzek és szeretnék párt csak most írtam ki...
2018. jún. 4. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!