Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van a ronda randihoz hasonló...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a ronda randihoz hasonló oldal ami működik is?

Figyelt kérdés

Szeretnék beszélgetni egy jót megismerni lányokat olyanokat akik nem modell fiúkat keresnek aki vágynak a kapcsolatokra.

Főleg telt lányokat keresnék ha van olyan oldal ahol kifejezetten ilyen lányokkal lehetne ismerkedni valaki adja meg a nevét.Bár én nem találtam hasonlót sem.

22f


2018. jún. 8. 10:38
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
18 fölött van "Felnőtt párkapcsolatok" kategória. Kevesebben nézik,mint ezt ,ettől függetlenül oda való a kérdés.
2018. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik társkereső teli van molett lányokkal..
2018. jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1-es lehet igazad van de most már mindegy

2-es na igen bár én nem bármely társkeresőt keresek ha nem olyat ami hasonlít a ronda randihoz

2018. jún. 8. 12:23
 4/8 anonim ***** válasza:
Ami működik az a Tinder és a Badoo.
2018. jún. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

1es, akkor most ez a kategória a 16-18éveseknek lenne fenttartva?? mert ugye 16éven aluliaknak tilos("Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!

Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.")

szerintem egy 23-24 éves korig nyugodtan írhatnak ide is a kissebb problémákkal kapcsolatban, persze az már beteg mikor a 23-25 évesek akarnak itt ismerkedni 16évesekkel

2018. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Valami uj szabalyozas miatt van az ,hogy kb mindenhova kell a minimum 16 ev.

A gyk-nak kotelessege felhivni a figyelmet ,es eljarnak azon felhasznalokkal szemben ,akik nem fogadjak el ezt a szabalyt.

Bele lethet kotni ,de ez van. Ezert sem ertem,miert lettem leertekelve.

Korabban irtam emailt a gyk-nak ,hogy akkor a 16.evet be nem toltott felhasznalok hova irhatnak kerdest,de nem kaptam valaszt. Egyebkent regisztraciokor el kell fogadni,hogy elmultal 16 eves ,szoval 16 alatt semmilyen mas kategoriaba sem irhatnal kerdest. Szerintem sem oke ez igy. Visszaterve, igen, 16-18ig lehet ide irni,mivel aki betoltotte a 18-at az felnottnek mondhato ,igy nekik masik kategoria van.

2018. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az hogy ide tetted fel a kérdést, vagy az agyi aktivitásod hiányát jelzi.

Vagy leginkább azt, hogy elkeseredett, vagy épp átverhető, vagy könnyen megkapható lányt találj. Amit 14-18 éves korosztályban bőven találsz....

Mindegy neked, csak megdöntsd....

Gratulálok, a szánalom szerintem mérhető a levegőben :D

2018. jún. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
77%

18 évesen jogilag vagy felnőtt, de a gondolkodás mód, a felfogás még sokszor gyerekes, az hogy jogilag felnőtt vagy attól még nem vagy 100% ig felnőtt, van ahol 20 éves kortól számít az ember felnőttnek, abba már nagyobb igazság van, ott az ember már jobban tudatánál van, hogy a tetteinek következménye van, de még mindíg nem elég érett

én azt mondom, hogy ez a 24-25 év amitől már ténylegesen felnőtt egy ember, mikor valóban felfogja az életet, befejezte a tanulmányait (aki egyetemre ment) vagy megtalálta a hozzá közelebb álló munkát (aki dolgozni ment) és szép lassan jönnek a tervek valóra váltásai, ház, feleség, gyerek

jobb esetbe ilyenkor már van valamilyen ház is... de mindegy is

szerinrem egy 18 éves csak jogilag felnőtt, de nézzétek meg, hány 18-20 évesnek van még gyermeki gondolkodása, de ezzel nincs is nagy baj, gyakorolgatják a felnőtt létet :) és lassan ki is alakul az, de ne az legyen már, hogy aki betöltötte a 18 at az már olyan tapasztalt felnőtt mint egy 25-30 éves...

2018. jún. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!