Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Merre találhatóak az introvert...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre találhatóak az introvertáltabb alkatú dark/goth/rocker stílusú lányok?

Figyelt kérdés
Tipikusan olyan srác vagyok, aki az ilyen típusú lányokkal érzi jól magát egy párkapcsolatban.

2018. jún. 26. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
De jó neked.
2018. jún. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Értelmes vagy, első. Nálunk a suliban van pár, van aki egész normális, meg van, aki egész nap egy kocsmában ücsörög. De ha ilyen csajokra pályázol, elmehetnél egy rock koncertre.
2018. jún. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Szia. Nemtudom mennyire rockosra gondolsz. En magamat annak tartom a goth es a dark annyira nem a stilusom. Ha gondolod irj privibe.:)
2018. jún. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%
Goth vagyok.
2018. jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
82%
Stílustól függetlenül azt tudom mondani, hogy introvertált emberre a legnagyobb eséllyel három helyen bukkanhatsz; könyvesbolt, könyvtár és internet. Ezeknél a stílusoknál még szóba jöhet a lemezbolt vagy bármilyen rockbolt... de az introvertált emberek jobban szeretik a vásárlást is interneten letudni, szerintem elsősorban a stílusokkal foglalkozó fórumokon nézelődj.
2018. júl. 5. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

egyet ertek az elottem levovel :)

en is introveltaltabb rocker lany vagyok, a tomegkozlekedest kerulom, ahova lehet gyalog vagy motorral megyek inkabb... vasarolni akkor vasarolok ha muszaj, es azt is igyekszek a leheto leggyorsabban es lehetoleg tomegmentesen...

ennek ellenere ha odajon hozzam valaki, nem kuldom el, de erezheto hogy tavolsagtarto vagyok... inkabb hallgatom a meseit mint egybol megnyiljak.

szoval vagy neten ismerkedsz, vagy ha latsz valahol ilyen lanyt nem csak nezed ot hanem le is szolitod... mert egy ilyen lany akarmennyire is bejossz neki nem fog odamenni.

remelem segitettem egy kicsit :)

2018. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!