Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszik egy fiú ahol diákmunkán vagyok!

Figyelt kérdés

Egy strandon vagyok diákmunkán és van egy úszómester fiú aki nagyon tetszik,ő is szerintem diákmunkán lehet.Mindig látom amikor jön munkába és ott megy el mellettem szinte.Nem tudom,hogy köszönjek-e neki vagy az cikki lenne mert még nem is beszéltünk csak mert másik "munkatársam" aki fiú ő köszönt neki és ő sem ismeri meg ilyenek csak ő úgye fiú és neki nem cikki,ha köszön neki nekem meg szeririntem az lenne.Nem tudom,hogy oda mennyek-e hozzá beszélni elég szégyenlős vagyok ilyen téren.Vagy mit csináljak,hogy észre vegyen?

16/l


2018. júl. 13. 10:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem legyél bátor és köszönj neki! Egy köszönésből baj még nem lehet :) meg tudod bátraké a szerencse :)

16l

2018. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"csak ő úgye fiú és neki nem cikki"

Ahha, nem így van. Attól hogy te lány vagy nyugodtan ráköszönhetsz.

Amikor meg látod hogy megy munkába akkor köszönj neki. Vagy kiabálj utána hogy várjon meg.

Ha meg munkába látod akkor menj oda hozzá beszélgetni nyugodtan, nem esz meg.

2018. júl. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
77%
köszönni mitől ciki? az a cink ha nem köszönsz xD. köszönj neki, sőt menj oda beszélgess, mindenki képes rá hogy alap beszélgetést folytasson, heló, te is diákmunkázol? o aha de jó, és mit tanulsz? stb stb. ne legyél már mulya. flörtölj vele, lássa hogy érdeklődsz, mosolyogj nevess sokat, ha úgy van, egy egy finom érintés a karjára, és hidd el levágja hogy bejön neked, és ha te is neki akkor el fog hívni ő valahova. te sose hívd el sehova meg ilyesmi, a mi dolgunk csak az hogy értésükre adjuk a férfiaknak hogy bejönnek, a többit már nekik kell intézni.
2018. júl. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak még a nevét sem tudom meg hogy egyáltalán van e barátnője.
2018. júl. 13. 13:04
 5/5 anonim válasza:

Ha félsz köszönni neki, akkor tedd azt amit a filmekben 😂

"véletlenül" menj neki csak egy kicsit és onnan már elkezdhetsz mentegetőzni, és bemutatkozási, beszélgetni.

Sok sikert! 😉

2018. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!