Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk ti is észre vettétek már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti is észre vettétek már hogy szinte mindegyik 16-20 éves szép lánynak van barátja?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet hogy az ismerőseim között az ilyenkorú lányoknak kivétel nélkül van barátjuk. A mostani munkahelyemen is van 5 nagyon szép lány is akikkel szoktam beszélgetni és nagyon rendes, normális lányok de mindnek van barátja. Szóval akinek nincs barátnője fiúk, ti is észre vettétek hogy minden szép lány foglalt? 18/f

2018. júl. 13. 12:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Akkor én valószínűleg nem vagyok szép, mert nincs barátom és soha nem is volt. 17/L :D
2018. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

En is igy vagyok mint az 1es:D

Amugy nem minden szep lany foglalt, csak eddig olyanokkal talalkoztal.

17/L

2018. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom a többiekhez!😂😂 17/L

Pedig mindig azt hallgatom hogy “milyen szép és csinos” vagyok

2018. júl. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megnyugtat hogy vannak még ilyen kivételes lányok mint ti :)
2018. júl. 13. 13:12
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Tesó foglaljál le te is eggyet!
2018. júl. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot rajta vagyok csak eddig még nem igazán sikerült ez :)
2018. júl. 13. 15:48
 7/14 anonim válasza:
84%
Asszem én is csatlakozom :D
2018. júl. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Kerdezo, valoszinu csak mi nem vagyunk sem normalisak, sem jokepuek :D


18f

2018. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
59%

7. vagyok.

Szerintem aki a külsőségekre alapozik, annak kis eséllyel lesz normális párkapcsolata. :D

2018. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
91%

Én is csatlakoznék akkor a sorba. :D


Pedig nekem most nyáron lett volna lehetőségem rá, hogy kapcsolatom legyen. A srác nagyon aranyos, kedves, értelmes. De mégis mások az igényeink, nem passzolunk össze. Részemről nincs meg az a bizonyos kémia. Környezetemben élők mind fújnak rám, hogy miért nem jövök vele össze, mondván "ilyen fiút még egyszer nem fogsz találni, meg hiába vagy csinos meg szép, a végén egyedül maradsz". Szerintem ez nem igaz. Nem értem, miért kéne olyannal összejönnöm, aki iránt nem érzek vonzalmat? Semmi bajom nincs a sráccal, csak érzem azt, hogy barátoknál többek nem lehetünk, mert hosszútávon nem működne. Én pedig inkább hosszútávra terveznék.

18/L

2018. júl. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!