Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem ír vissza nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír vissza nekem senki Facebookon?

Figyelt kérdés
Szingli vagyok és random csajokra rá szoktam írni facebookon, hátha felszedek valakit, de sosem válaszolnak. Félek, hogy sosem lesz csajom... :( Élőben nem merek megszólítani senkit.

2018. júl. 18. 14:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Itt már elég jól kitárgyalták, miért nem tanácsos a Facebookon ismerkedni, javaslom az utolsó 2 kommentet okkulásként.

2018. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a Facebook nem a legalkalmasabb platform erre. Nem is szoktam visszaírni senkinek sem ott, erre valók a társkeresők.
2018. júl. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Nem jó a szöveg, abban van a hiba. Disznóvágásra kell elhívni őket, arra vissza fognak írni.(Legalábbis volt akinek sikerült.)
2018. júl. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%

A kérdező teljesen korrekt szöveggel próbálkozik egy közösségi portálon.


Emellett nem tudom miről beszélnek az itteni kommentelők ,ismerősi körömben kb mindenki hasonló szöveggel próbálkozik és általában vissza is írnak.


Valószínűleg a profilképeddel lehet gond,magyarul nem jossz be nekik.Probalj jobb fényviszonyok között valami minőségi hátterel,minőségi ruhában profil képet készíteni és meg is van oldva a probléma.

2018. júl. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:

nem szabad egyből a tárgyra térni.néha bejön,de ritka.

nézd meg a profiljukat és amit találsz közös dolgot

az alapján írjál neki valamit amiből kialakulhat beszélgetés.

pl hasonló helyek vagy filmek stb.

de jobb ha mindezt 1 fb csoportban teszed.

ott eleve adva van az érdeklődési kör.

azért arra készülj fel gyakran vannak veszekedések ezekben.

és ott se az üzenőfalra ird ki hogy keresek csajt.

kivétel a társkereső csoport,azzal meg ugyanaz a baj mint a

többi társkeresővel hogy nagy a konkurencia és így esélytelen vagy.

2018. júl. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"miért nem tanácsos a Facebookon ismerkedni"

Hát hallod, 3 évig tartott a legutóbbi (és eddigi leghosszabb) kapcsolatom, ami egy facebookos ismerkedésként indult. Ezek után nem merném állítani, hogy hú, de rossz dolog lenne ott ismerkedni.

Persze, nem úgy, hogy random idegeneket spamelünk. Bár ha mondjuk úgy adódik, nem látok benne semmi rosszat, ha valaki ráír egy szimpatikus idegenre - nem sokkal másabb, mint amikor mondjuk a buszmegállóban leszólítasz valakit -, de azért csak mértékkel, és ne az legyen az egyetlen célod, hogy bármi áron becsajozz.

Mellesleg vannak ismerkedős csoportok is facen, ott senki nem fog rád rossz szemmel nézni, ha ismerkedsz. ;)

2018. júl. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Utálom, amikor magukat okosnak gondolt emberek elkezdik, hogy ez és az szar, így egy szar maradsz.

Az kommentelők első kb fele ebből állt más megfogalmazásban.

Milyen kritika az, hogy te ezt rosszul csinálod úgy, hogy nem mutatsz neki egy másik lehetőséget, egy alternatívát, ami szerinted jó? Ezt szerintem ő eddig is tudta, mivel nem érte el vele a célját. De nem adsz neki egy útvonalat, hogy min kéne elindulni tovább. Így hogyan tudja? Van mondjuk 100 féle mód, ami közül választhatna, ebből te elmondod neki, hogy ez rossz: oké, de melyik a jó?

Remélem érthető miről beszélek, viszont szerencsére voltak itt értelmes kommentek is. A kérdés már nagyon régi, gondolom senki nem fogja megnézni, de muszáj voltam ezt leírni. A kérdező azóta nem írt semmit, így sajnos a végeredmény is homályos, így én sem fogok megosztani tapasztalatokat. Meg hát nem csak ezért: azt hiszem vannak olyanok, akik ehhez jobban értenek, mint én.

2022. szept. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!