Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A kocka lányok mind csunyák?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kocka lányok mind csunyák? Csak mert én kocka vagyok szoval kocka lánnyal szeretnék ismerkedni

Figyelt kérdés
2018. júl. 21. 11:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Viszonylag? Nem túl bíztató
2018. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Ő az egyik legjobb lolos és nem hinném hogy annyira csúnya mint ahogy állítod :D [link]
2018. júl. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Legjobb lolos? Európában top3 adc-ben bent van. De ez a meta nem kedvez neki. De példának tökéletes.


Ilyen hülye kérdést XD Mi köze van annak hogy mit csinálsz a szabadidődben ahhoz, hogy hogyan nézel ki?


Én is egésznap animézek meg játszok de csak azért, mert kevés dolog van ami jobban leköt. Mellesleg nem egy lánybarátom hasonló dolgokkal tölti az idejét és ők szépek, aranyosak és semmi baj nincs velük. Gondolj bele valószínűleg jó pár szép lány aki szembe megy veled az utcán az játszik videójátékokkal, filmezik szabadidejében stb. de nincs ráírva a homlokára hogy hellosziakockavagyok. Milyen meglepő nem? :D

2018. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!