Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha éjjel kettőkor elköszönt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha éjjel kettőkor elköszönt a srác és azt mondta "majd holnap írok vagy írhatsz te is" akkor nekem kell irni vagy várjak amíg ő ír?

Figyelt kérdés

2018. júl. 25. 13:25
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Eddig ki volt az, aki írt? Ha nagyrészt ő írt rád, akkor most írhatnál neki te. Ha viszont leginkább te szoktál ráírni, akkor most várd meg, hogy ő írjon.
2018. júl. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tegnap beszeltunk 1. En irtam ra
2018. júl. 25. 13:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írta írhatsz te is, akkor kezdeményezhetsz még újra, csak legyen mondanivalód. Ha ez még kezdetleges kapcsolat, ne ess abba a hibába, hogy majd mindig te kezdeményezz. Vagy túlságosan bele kényelmesedik, vagy túl nyomulósnak fogsz tűnni, ami taszító tud lenni. De szerintem egymás után két alkalommal még bele fér az érdeklődés fenntartása érdekében.
2018. júl. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
A fenébe is, hagyjatok már fel ezzel a dedós játszmázással... írjon az, akinek előbb eszébe jut a másik. Ha szeretnél neki írni, akkor írj. Ennyi.
2018. júl. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4. ez a tini párkapcsolatok kategória, és igen, ilyen téren dedó egyeseknek, nekünk felnőtteknek, de nem kell elfelejteni, hogy mi is átestünk ilyeneken. Felnőttként már könnyen mérlegel az ember, és ilyen alap dolog nem kérdés. Szárnyaikat próbálgatják, most ismerkednek ezekkel a szituációkkal. Az én lánykoromban még nem volt internet, de talán én is megkérdeztem apámat, vagy anyámat, hogy szerinte felhívjam-e.
2018. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
5. Ez tini szemmel is dedó.
2018. júl. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#4-6


Gondolnátok, hogy dedó, de vannak olyanok, akik komolyan gondolják, hogy "címzett nélküli" Fb-os megosztásokkal "fejeik ki érdeklődésüket" a másik iránt. Meg az "írtam neki szülinapjára", meg lájkoltam 5 képéből 2-t és hasonlók...

2018. júl. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!