Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan felejtsek el valakit,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsek el valakit, akit nem kaphatok meg? Többi lent.

Figyelt kérdés

17/l

Van egy osztálytársam akibe beleszerettem, azt hiszem. Elég sokat beszélgettünk az elmúlt egy tanévben mert van egy közös lyukas óránk. De főleg csak sulis dolgokról, és bár jól elbeszélgetünk, szerintem eléggé nyitottan, de őt biztosan nem érdeklem úgy.

Tudom, hogy el kell felejtenem, mert barátnője van már elég régóta, és tényleg nem mutat semmilyen érdeklődést irántam, de egyszerűen nem megy. A tanévben minden kis egyszerű szóváltásaink után rajongás töltött el, pedig nem jelentenek semmit. Egész nyáron nem találkozom vele, de tegnap éjszaka róla álmodtam. Reggelre teljesen kikészültem...Mit tudok tenni? Úgy tűnik az idő nem segít, és nem akarok jövőre mindent ott folytatni, ahol tavaly abba maradt, mert lelkileg felemészt.



2018. júl. 26. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt mondják, hogy ha beleszeretsz valakibe akkor el tudod felejteni a régi kapcsolatot ( nevezzük annak) Le kellene kötnöd a figyelmed, hogy ne gondolj rá...az talán segít ( nekem szokott) a sport pl jól kikapcsolja az agyat vagy bármi amit szeretsz csinálni csak ne őröld magad mert annak nagyon rossz vége lehet...:/

Tarts ki és majd minden jobb lesz! :)

2018. júl. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok én is, annyi különbséggel, hogy 1 hónapja szakítottam. Az első pár nap, hét nagyon rossz. De idővel elkezd enyhülni a dolog. Én amit szoktam tenni a rosszullét ellen, hogy elfoglalom magam és megpróbálok nem rá gondolni. Eljárok barátokkal, élek a hobbimnak, és megpróbálok új dolgokat kipróbálni. Az én esetemben az a legrosszabb ha otthon ülök otthon 4 fal között, mer akkor ezen rágódom és teljesen kikészít. Szóval annyit tudok tanácsolni, hogy támaszkodj a barátokra, mozdulj ki a komfortzónádból, találj új hobbikat, és idővel enyhülni fog. Ha nem is múlik el teljesen, az idő mindent megold.

Kitartást!😊 17/f

2018. júl. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!