Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 17 évesen nem volt még barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 évesen nem volt még barátom. Mennyire gáz?

Figyelt kérdés
Eddig nem nagyon volt esélyem ismerkedni, sokat költöztünk. Bulikban oda szoktak jönni hozzám de ott a legtöbben nem tartós kapcsolatra vágynak, a barátnőim általában “kavarnak” valakivel, nekem még ennyi sem volt. Visszahúzódó és félénk vagyok. Mennyire gáz hogy 17 évesen nem volt még barátom?

2018. júl. 28. 21:33
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Semennyire. 🙂
2018. júl. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 próbálokkedveslenni ***** válasza:
90%
Majd most rád írnak ismerkedási szándékkal az itteni örök-szűz 30+os pasasok nyugi.
2018. júl. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Egy csomó embernek 27 évesen se volt még barátja,barátnője, nem értem, h 17 évesen mitől vagy így beparázva(?), egyébként meg attól, hogy az embernek van párja, még nem lesz tőle se több se kevesebb. Nekem például azért nem volt sokáig barátnőm, mert komoly kapcsolatra nem jövök össze akárkivel, előtte csak ilyen barátság extrákkal dugópajtijaim voltak, másra meg nem volt szükségem.
2018. júl. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Felnőtt. Még egyszer mondom: FELNŐTT. Teccik érteni?
2018. júl. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és bocsi a rossz kategóriáért 😅
2018. júl. 28. 21:43
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt még, de nem parázok rá, majd előbb-utóbb jön valaki. ;)
2018. júl. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jelentősége nincs, nem egy társadalmi szintet jelez, hogy ha van barátod. Ez teljesen személy függő, hogy mikor kezded el a társas életet. Senki se számít többnek ha van kapcsolata annál akinek nincs. Ha vágysz egy kapcsolatra, akkor javaslom hogy nyílj meg, ne legyél félénk amikor olyas valaki közeledik feléd aki neked is tetszik és akkor meglátod hogy egy jó kiegyensúlyozott kapcsolatod lesz. Ha falakat emelsz valamiért és nem engeded közel magadhoz a számodra értékes embereket, akkor az baj és kezdj el gondolkodni azon, hogy mi az ami ezt a falat felemeli az agyadban. De 17 évesen ez még nem számít egyáltalán bajnak. Talán kell egy kis idő hogy érettebb legyél egy kapcsolatra. Ja és még valami: ismerd meg jól az udvarlódat, hogy milyen ember is igazából, kell 1-2 hónap is először hogy belekezdj egy komolyabb kapcsolatba. Az első szerelem egy olyan dolog amire egész életedben emlékezni fogsz, ezért ne pazarold el se**fejekre az első élményt!
2018. júl. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem gáz!
2018. júl. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem gáz.Addig örülj ameddig csiszolatlan gyémánt vagy..Nézz csak körül ebbe a mai "világban" sok 12-13 éves már kipróbált finoman szólva ezt azt így úgy....Szóval örülj neki hogy te nem tartozol pont a többséghez.
2018. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, van idő.
2018. júl. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!