Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 19 évesen hogyan tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 évesen hogyan tudnék hozzám hasonló antiszociális lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szóval én elméletileg nagyon jól nézek ki. Egyszerűen utálom az öt főnél nagyobb társaságokat.


Sok lánynak kellek, de azok mind nem olyanok akik nekem kellenek vagy akiknek a valódi énem kellene.



2018. júl. 28. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Menj aludni fiam.
2018. júl. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Írj nekem, én antiszoc vagyok. De mivel az vagyok, ezért ne várj választ. :D
2018. júl. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak ne add fel:)

Próbálkozz könyvtárban, kávézókban, teázókban. Netes fórumokon is lehet.

2018. júl. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%
Senki nem születik antiszociálisnak, kivéve az elég súlyos mentális zavarokkal küzdőket. Te sem vagy igazi antiszociális. Hogy miért? Mert itt kérdezed tőlünk, hogy hogyan léphetsz szociális interakcióba másokkal. Ez neked antiszociális tulajdonság? Keress fel egy pszichológust 1-2 óra után meggyógyulsz bármi kis bajocskás is van. Tapasztalatból beszélek...
2018. júl. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig itt próbáltam ismerkedni, mert élőben nagyon gátlásos, hallgatag vagyok. Írásban azonban minél többet beszélgetek valakivel, annál jobban meg merek nyílni. 17/L
2018. júl. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is antiszociális vagyok, de már dolgozom azon, hogy ez változzon. Hidd el, hogy nem normális annyira begubózni, és teljesen elzárni magadat a külvilágtól. Egy idő után ebbe bele is lehet őrülni. Tudom, hogy vannak olyanok, akik jobban igénylik a magányt, mint egy átlag ember, de végső soron mindenkinek szüksége van egy kis társaságra, mert így lettünk kitalálva.
2018. júl. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!