Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A hozzám hasonló emberek mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hozzám hasonló emberek mit csinálnak?

Figyelt kérdés

Én egy elég érdekes és nem az-az átlagos srác vagyok, mert míg mindenki más olyan eltökélt, magabiztos, vagány addig én ennek kb pont az ellentette vagyok.

Kicsit írok magamról, hogy tudjátok mire is gondolok. Eléggé félénk vagyok, lassan nyílok meg embereknek és nehezen bízok meg bennük (főleg neten keresztül de mégis ez az egyetlen ismerkedési hely ahol a legmagabiztosabb vagyok, de még ezt a kérdést is félve és nehezen írom meg a negatív kommentek és beszólások miatt) sokszor voltam már depressziós is.

Csak, hogy rádobjak még egy lapáttal a nem vagyok olyan mint a többi korombeli srác, nekem sokkal másabbak az érdeklődéseim mint nekik (ők bulikba járnak, minden hétvégén részegek, én egy cseppet sem iszom és nem is dohányzom!) szóval én inkább a művészetet szeretem. Szoktam szomorú verseket írni, olyankor kicsit jobban érzem magam miután kiírtam magamból elég érdekes, szeretek olvasni könyveket, nyelvet tanulni és filmeket nézni (sok romantikusat is mivel az én életembe nem igazán jutott és legalább jó filmen keresztül "átélni") egyébként szeretnék festeni is, de azt csak szeretnék még sok minden kell ahhoz...

Most hogy képben vagyok nagyjából milyen is vagyok érthetitek a problémámat. Ilyen fiú senkinek sem kell. Olyan akit a társadalom kitaszít. Főleg, hogy én mivel nem vagyok az a bulizós nem is rövidtávút kapcsolatot keresek hanem normális, tartósat. És nem is vagyok az-az egyből belevágós. Lehet sok ideig csak beszélgetnénk élveznénk egymás társaságát egy aféle lelki társ, vagy pár élveznénk egymás társaságát, szerintem egy ideig ez is elég. Nem tudom értitek-e? Majd később ha nagyon megbízom benne meg minden akkor eljutnánk odáig is, de nem tudom szerintem ebbe a lányok nem mennének bele főleg attól félek ha ezt tisztázom velük elmenekülnek, leráznak vagy csak nem tudnának várni. Nem azt mondom évek vagy valami de nem hiszem, hogy megértő lenne, attól is félek, hogy nem fog rám várni és félrelép mert ő meg már akar valamit. Tudom spekulálok de én nagyon előre szoktam gondolkodni...

A kérdés lényege és ami hozzátok szól az-az abban kérnék segítséget, hogy mit tegyek? Hol vannak az ilyen mentalitású partnerek? Nincs mindenki homlokára írva bár nem is ismerkedem mert elég visszahúzódó vagyok. De értitek az ilyen társadalmilag különc emberek ezeket hogy bírják ki? Biztos vagytok még akik vágynak egy kapcsolatra de rengeteg fenntartásotok van. De mégis, ti hogy vagytok ezzel?

18/F



2018. júl. 30. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már aki itt van szinte mindenki párt keres! Biztos van ehhez a fiúhoz való lány! Olvassátok el és nyugodtan írjatok! De ne bántsátok!Nekem nem az ilyen Fiúk tetszenek!
2018. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hat szerintem eleg atlagos vagy tekintve hogy a legtobb ismerosomre es baratomra jellemzo ez lehet azert mert muveszeti suliba jarok es mindenki hu de deep de ez van raadasul kevesebb olyan ember van aki mindig eljar inni es a hetvegeit lereszegedve tolti egy buliban.


Lenyeg a lenyeg hogy szerintem ha megprobalsz egy picit nyitottabb lenni biztos sikeresebb leszel minden teren nem kell egyszerre sokat tenni csal szepen lassan hozzaszoktatni magad

2018. júl. 31. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én minden vagyok csak átlagos nem:D de aranyos vagy, hogy így gondolod. Az én osztálytársaim egytől egyik ez a bulizós, rúgjunk be, egyszerélünk stb. Soha nem találkoztam olyan emberrel aki olvasna könyvet, érdekelné a művészet vagy bármi ami engem igen. A kortársaim vagy buliznak vagy számítógép függők. Nagyon nem találom a helyemet, ha ennyire átlagos lennék nem érezném magamat kirekesztve tudnék emberekkel beszélni stb. Csak te vagy ilyen szerencsés helyzetben szerintem.

Én nyitott vagyok de mit csináljak? Nem szólítok le senkit meg ilyenek, én erre képtelen vagyok. Főleg mert ez olyan lenne mint az orosz rulett, tetszik egy lány és? Valószínűleg ha megismerne eltaszítanám. Nem tudom mit tegyek csak azt tudom ami most van az nem jó. Változni akarok de ez nem ilyen egyszerű :/

2018. júl. 31. 00:18
 4/5 anonim válasza:
Hú amit leirtal az kB az összes barátnőmre és rám is igaz :D Én csak annyit szólnék hozzá, hogy a legfontosabb hogy ne süllyedj el az önsajnálatba, ne hajtogasd hogy "engem úgy sem ért meg senki" "én annyira más vagyok" Lehet hogy az a közeg ahol jelenleg vagy nem jó, de hidd el még rengeteg ilyen ember van a földön :) szerintem jött tenne ha kimozdulnál - mozi, könyvtár, kiállítás stb. Ne spilázd túl a dolgokat, ne egyből életed szerelmét keresd mindenkiben :) Nekem is volt depisebb időszakom régebben, de mostmar tudom hogy szép az élet :) 18/L
2018. júl. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is nehezebben engedek közelebb magamhoz embereket, és én sem szeretnék rögtön az ágyba ugrani, tekintve, hogy nem volt még kapcsolatom. Ha neten ismerkedek, akkor meg pláne tovább tart megbízni a másikban. Szerintem se legyél depressziós, sokan vagyunk még így, mint te. Próbáld meglátni mindenben a jót, és vidámnak lenni.
2018. aug. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!