Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Számít a hely vagy a körülmény?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a hely vagy a körülmény?

Figyelt kérdés

Ugye tegyük fel megismersz valakit. Ezt lehet intetneten vagy élőben. Nos, azt talasztalam élőben sokkal alacsonyabbak az igények. És azon gondolkoztam ha ugyan az a fiú és ugyan az a lány találkozna élőben majd teljesen függetlenül neten is akkor neten szerintem lepattintaná az egyik a másikat. Nem így van?

Azt tapasztalatam, ha itt beszélgetek valakivel és leírok valamit pl magasságom akkor azt mondják "huu hát tényleg törpe vagy" miközben élőben még meg is dícsérik meg aranyos stb. Miért? Ez csak példa volt (bár igaz megtörtént eset)

Neten miért ilyen válogatós és kényelmesen keresi mindenki az igazit? Bezzeg ha ott van előttetek már annyira nem is kicsi :)) néha nem értelek titeket. De ez csak az én szemszögem, női szemszögből is biztos van hasonló. Érdekes kérdés, kíváncsi vagyok a hozzászólásokra :)

18/F ha számít bármit is



2018. júl. 31. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:

A neten kicsit mást képzelünk a másikba.

Pl: A való életben látod, hogy 155 centi a lány ----> nem szimpatikus

A neten azt írja hogy 155 centi a lány ----> igaz, nagyjából besaccolod, de mivel nem láttad, elképzelsz helyette egy ideált, és magasabbnak ( az elvártnak) képzeled el.

Mivel nem láttad, elképzeled és ideálisnak képzeled...

Aztán személyes találkozásnál jön a fekete leves és az " én másmilyennek képzeltelek" .

2018. aug. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ez a klasszikus "képeken más voltál" nekem is eszembe jutott, hogy nagy csalódás lehet de szerintem annyira nem. Nem értem mondjuk nagyon ezt se hogyan okozhat akkora nagy csalódást ha már beszélsz vele egy ideje és csomó képet is láttál róla. (most nyilván kamuképek meg hazugságok kizárva)

Nem tudom, engem kicsit kiakaszt ez a dolog :/

2018. aug. 1. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!