Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok túl válogatós a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok túl válogatós a lányok terén?

Figyelt kérdés

Amig ismerosoknek es az osztalytarsaknak a sulibol sok lány tetszik addig nekem max 1 es ez csak a kinezetre vonatkozik innen jönne a belso aminel normalisabb az elvaras de rendszerint akik tetszenek azok pont az ellenkezöjük annak a belso jellemnek ami nekem idealis lenne

Nagyon keves lany tetszik ez a bajom

Szoval erröl kellene a velemenyetek vagy hogy ha ti is ilyenek vagytok akkor ti mit csinaltok

Bocsi ha erthetetlen telorol irtam

17/F

Privatot is irhattok



2018. aug. 9. 13:09
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Én is hasonlóan válogatós vagyok. Csak azt tudom mondani, hogy türelem és lehet, hogy évekbe telik, de lesz olyan lány, aki minden szempontból megfelel. Sőt több is lesz, ha az első nem jön be rögtön.


Én évente max 1-2 olyan lánnyal találkozok, akinél szívesen kezdeményezek. Vannak olyan srácok, akik hetente próbálkoznak lányoknál. Nekik nem olyan magas az elvárásuk. Neked kell eldönteni, hogy megéri-e várni magasabb színvonalú lányra vagy enyhítesz az elvárásaidon és akkor több lehetőséged lesz.

2018. aug. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Mert még olyan fiatal vagy hogy úgy érzed van miből válogatni.
2018. aug. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Hidd el,addig amíg szingli vagy,addig bő a választék,viszont ha rátalálsz az igazira és fogod is őt szeretni,akkor nem lesz más választásod,annál az egynél kell maradnod ezt hívják Hűségnek.
2018. aug. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok, csak sokkal idősebb, ez a lehető legrosszabb dolog a világon és semmit nem tudsz ellene tenni
2018. aug. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
65%
Szint úgy vagyok vele.:D 17/L
2018. aug. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem ne azt keresd egy lányban h tökéletes legyen,hanem csak próbálj meg egy jó tulajdonságára koncentrálni,és akkor lehet h a többi már nem lesz olyan fontos,én így szoktam gondolkodni,de lehet hogy hülyeség
2018. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!