Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » LÁNYOK! Ti lennétek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti lennétek egy híresség barátnője?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról ,ha egy srác híres (nem youtube videos meg instap*csa hanem valamit tett is azért érdemben hogy híres legyen :D ) Lehet zavaró az ,hogy aláírást kérnek tőle az utcán ,vagy ha kettesben elmész vele sétálni akkor néha megállítanak hogy fotózkodjanak vele? Együtt jár a híres pasival az is ,hogy egy idő után a lány is híres lesz ,paparazzik követik őket. Bevállalnátok? 17/F :) kösziii a válaszokat!!!

2018. aug. 18. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, hogy híres vagy sem; ha esetleg "rajongok" érte, akkor nem feltétlenül tudnám elképzelni, hogy együtt legyek vele. Én nem szeretnék híres lenni, ha úgy alakulna, akkor biztos, hogy meg lehetne oldani. Sokan titokban tudják tartani a magánéletüket.
2018. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
Soha...nincs az az isten...
2018. aug. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%

Elwg hülye vagy, ha a youtube videózás szerinted egy "0"

Kicsit okosabb lennél rájönnèl, hogy a média, információ áramlás, a XXI. század Európa rádiója, az a youtube.

És ez a kijelentésed megvilágítja számunkra, mekkora nagy segg fej vagy ...

2018. aug. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

Az attól függ hogy a rajongói mennyire idegesitenének.

De én kíváncsi lennék hogy te mitől vagy annyira híres 17 évesen.

2018. aug. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Én lennék érdekes kihívás lenne 16\L
2018. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. aug. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretném a srácot, akkor el tudnám viselni. 16/L
2018. aug. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nicole_Hikary válasza:

A "híres" emberek is csak emberek. Engem a személyisége speciel jobban érdekelne, minthogy mit tett le az ember az asztalra. Utóbbi csak másodlagos dolog..

22/L.

2018. aug. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretnénk egymást nem nagyon érdekelne. 17/L
2018. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!