Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Debreceni gimis kolis ként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Debreceni gimis kolis ként hogy jöjjek össze egy lánnyal?

Figyelt kérdés

Helló! Debrecenbe leszek kolis és nagyon szeretnék már barátnőt. Sose volt még barátnőm és semmit se tudok ennek menetéről és még önbizalomhiányos is vagyok (főleg lányok előtt). Menthetetlen vagyok, hogy kezdjek neki?

16/f



2018. aug. 23. 00:34
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Szia! Nos én messze vagyok Debrecentől, de nem is ez a lényeg:) Nyugodtan merj ismerkedni, ha tetszik valaki írj nyugodtan rá. Vagy a folyosón rá mosolyogsz... veszteni valód nincs... megpróbálod max nem jön össze. És akkor mi van?! Csak vegyél magadra önbizalmat, mert én személy szerint azokat a pasikat szeretem, akik magabiztosak! Nem vagy menthetetlen semmiképp. Ki tudja még mit hoz ki a kolis élet belőled. Sok sikert és hajrá!!!

16/L

2018. aug. 23. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A labradorit kő az önbizalmat adhat pl ---férfiasság köve

Ja és hidd el magadról, hogy méltó vagy rá, hogy legyen barátnőd, akivel össze kell jönnöd sorsod szerint, azzal amúgyis összekerülsz akkor , amikor kell. Vannak ilyen csakrakarkötők is, amik táplálni tudják a csakráidat, azok is adhatnak önbizalmat tehát, ja és a zsebedben is hordhatod. Ja és hidd el magadról, hogy van önbizalmad, egyszer majd csak megjelenik. Ja és hidd el magadról, hogy szerethető vagy

Kéne kicsit pozitív hozzáállás:) Szeresd önmagadat:) Írd össze a jó tulajdonságaidat; hogy mi az, amit te kedvelsz magadban, pl jószívű, segítőkész, együttérző, megbízható, őszinte, szerény, szelíd, barátságos, szorgalmas, kitartó, stb. És tudd magadról, hog y jó ember vagy, vagy pedig csak legalább törekszel a jóság, a tökéletesség felé. És ezt pl láthatod úgy, hogy valamiben törekszel, nem pont ebben kell, de ez segíthet; hogy pl próbálsz netről egy koreográfiát leutánozni, és próbálsz egyre jobb lenni. Ez pl segíthet; itt nézheted; hogy te tényleg próbálkozol, igyekszel.

2018. aug. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 a suliban alig vannak lányok szóval sulis cucc kilőve. Utcán hogy megy ez az ismerkedéses dolog?
2018. aug. 23. 01:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon megtetszik valaki, leszólíthatod az utcán is. Buliban pedig szerintem alapból nyitottak az emberek az ismerkedésre.


Ha nincs is sok önbizalmad, mindenképp legalább mutasd úgy, mintha elég magabiztos lennél. Szemkontaktus és mosolygás a kulcs.


Szerintem az hogy koleszos vagy nem sok mindent befolyásol, ismerkedned ugyanúgy kell mint a nem kolisok, szóval mindegy is.


Emlkékezz rá, hogy nincs megfelelő pillanat se a csókra, se az egyéb dolgokra, mint pl.: ölelés, érintés. Ezeket te teremted meg magadnak. Ha beszélgetsz egy lánnyal és tetszik, mindenképpen dícsérj meg rajta valamit [pl.: tetszik a kisugárzása, jól áll rajta x y z] és egy idő után vihetsz bele átkarolást érintés meg ilyeneket.


Remélem a kérdésre válaszoltam :]


16/f

2018. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Melyik suliba mész? Én is debreceni vagyok :D

(Ez nem egy ismerkedős kérdés volt )

2018. aug. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Privátba irtam, még végül kapok egy jó kis zaklató csoportot ha nyilvánosan irnom.
2018. aug. 26. 20:15
 7/7 anonim válasza:
Mechwart forever🔝🔝
2018. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!