Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudna mégis új ruha+fri...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudna mégis új ruha+frizura segíteni azon, hogy ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Én például már évek óta jobban figyelek az ilyen dolgokra, de semmit nem használ.
2018. szept. 3. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Csak azt tudnám mondani, hogy először magad kéne elfogadni ahogy vagy erre arra célzok egy kis önbizalom boost.


Olyan hogy "ronda ember" nincs, ezt fel kell fognod főleg azért is mert mindenkinek más tetszik.

2018. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sokat lehet javítani egy ember külsején, rengeteg praktika van rá. Azonban meg kell tanulnod, hogy mi passzol hozzád. Fontos, hogy az arcformádhoz válassz frizura stílust, a szemöldöködet úgy formázd, hogy passzoljon a hajadhoz és kiemelje a szemedet. Smink téren pedig rengeteg lehetőség van.

Ajánlom, hogy keress a yt-on olyan videókat, amikben ázsiai lányok sminkelik magukat. Ugyanis sok köztük az olyan, akinek túl széles a feje vagy éppen túl magas a homloka vagy az arca nem olyan szép. Persze náluk sok olyan kis praktika is van, amit neked valószínűleg nem kell használnod, ilyen pl: a szemhéjra felragasztott csík, vagy az orra felhelyezett gyurmaszerű maszkírozó anyag.

2018. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt szoktam észre venni , hogy a nők hajlamosabbak rondának hinni magukat ami nem teljesen reális sok esetben, mig jó képűnek való férfiak meg tényleg rondák..
2018. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy
2018. szept. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!