Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Szerintetek milyennek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek milyennek kell lennie egy lánynak az első találkozón?

Figyelt kérdés
Nem vagyok csendes fajta,viszont egy idegennek vagy egy olyannak akit akkor látok először nem tudok megnyílni és fosni a szót. Ez mennyire hátrány?
2018. szept. 20. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Na én pont ilyen vagyok. És az első találkozón többnyire hallgattam és figyeltem persze beszéltem is de nem sokat. És azóta is együtt vagyunk a párommal. Magyarul csak add önmagad.
2018. szept. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Keress közös témát, vagy beszélj arról ami érdekel. Mit szeretsz csinálni, ilyesmik.

Ha úgy látod ő is kicsit visszafogott próbáld jobban belevonni a beszélgetésbe. A lényeg hogy jól érezzétek magatokat.

Nem kell “fosni a szót” mert ha nem hagyod szóhoz jutni az flusztrálhatja.

A rámenősség túlzott formában elég erős hátrány, az emberek nagyobb esetében, de egy kicsi nem árt. Ha egy egocentrikus palival beszélgetsz akinek csak annyi a célja, hogy felszedjen valakit akkor mindegy mennyire nyomulsz, nem fogja zavarni, vagy ő teszi meg ugyan ezt.

Szemkontaktus fontos. Érzi hogy figyelsz rá és közbe nézheti a szép szemeid. :P

Ha látja hogy untat akkor bizonytalan lesz és megpróbál kevesebb témáról beszélni így kialakítva a kínos csendet.

A fontos az hogy élvezzétek a beszélgetést és a környezetet.

18/F

2018. szept. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazinak, és olyannak, amilyen valójában.
2018. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!