Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy talál magának egy magányo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy talál magának egy magányosabb srác lányt?

Figyelt kérdés
Úgy értem nem igazán mondhatnám, hogy vannak barátaim, max haverok, de azokkal se járok el sehova. Nem mondanám magam se hülyének se rondának se semmi egyéb kizáró tényezőm nincs. De gyakorlatban egy magányos ember hogyan talál egy másik magányos embert? Hogyan találkoznak össze, kezdődik el a kapcsolat?

2018. szept. 25. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Nézz szét amerre jársz, és ha látsz egy szimpatikus lányt akkor menj oda beszélgetni. Nem egy bonyolult dolog és értelemszerűen azokhoz menj oda, akik nem sietnek éppen valahova.
2018. szept. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nehezen, sok kitartással és szerencsével

bár attól is függ mik az elvárásaid, én pl bármikor összejöhetnék egy ribivel mert valahogy azoknak nagyon bejövök (meg ismerek anyit mint a rossznyavaja)

de egy rendes lányt találni szinte lehetetlen

külsőségbe nekem esetem sincs, sovány és duci barátnőm is volt, hosszú és rövid hajú, meg többnyire átlagos külsejűek


sok sikert!!

2018. szept. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Magányos alatt mit értesz? Mert én például jól kijövök általában az emberekkel, de nem igazán keresem a társaságukat.
2018. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jól kijövök, elbeszélgetek emberekkel, ha ők kezdeményeznek, de én ha nincs rá okom nem szoktam kezdeményezni beszélgetést.
2018. szept. 25. 23:42
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Itt! (Lol nem)
2018. szept. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Iskolába,egyetemen (kettő közül valamelyikbe szerintem mész )

Vagy írj rá itt spontán emberekre.

Továbbu sok sikert!:)/L

2018. szept. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem itt is rengeteg ilyen lány van. Iskolában nem próbalkoztál? Vagy utcán csak ugy leszólítani valakit?

17/L

2018. szept. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem ne legyenek túl nagy elvárásaid,ha aranyos,kedves vagy előbb-utóbb valakinek szimpatikus leszel. Ha nem is a legszebbánynak a földön! ;)
2018. szept. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!