Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítene?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy van egy lány aki idén jött a sulinkba, elsős, én harmadikas vagyok.

Október elején az ebédlőben feltűnt, és egyből már kerestem, hogy ki lehet😂(másnapra meg is találtam) és ahogy nézegettem a képeit egyre jobban tetszett(nem Basic p*csa), haverok szokásosan zaklatta, hogy írjak rá, én meg még nem írtam rá senkire, ezért féltem ráírni, aztán elkezdték bejelölgetni, itt még mindig nem léptem semmit, aztán kb. egy hónapja volt egy házibuli egy haveromnál, ott jópár sör után fogadtam abban, hogy bejelölöm, be is jelöltem, de utána semmit nem csináltam, azóta sem írtam rá, a csaj belikeolta a haverom összes képét mindenhol, ma meg mutatja haverom, hogy ráírt a csaja, teljesen szétestem, nem hittem volna, hogy a haverom akiben teljesen megbízó, szinte tesók vagyunk, rá ír arra a lányra aki tetszik nekem, közben legalább még tízet fűzöget.

Nem tudom mit csináljak.

Én 17 éves vagyok, a lány 15.



2018. nov. 26. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
A haverod meno jokepu. Te pedig nem. Nincs mit tenni, ezert ne vesszetek ossze :)
2018. nov. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Csak tudnám, hogyan csinálja😂

Nem vesznék vele össze, de én ilyet nem csinálnék másfél éve lett volna alkalmam összejönni egy lánnyal, de tudtam, hogy tetszik egy haveromnak, ezért hagytam a lányt, sikerült összejönniük és több mint egy éve együtt vannak.

2018. nov. 26. 22:31
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"fogadtam abban, hogy bejelölöm, be is jelöltem, de utána semmit nem csináltam"

Tanulj az esetből. Ha nem lépsz, majd más lép helyetted.

2018. nov. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elvileg ezt már meg kellett volna találnom, de félek a pofáraeséstől
2018. nov. 26. 22:38
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi lehet a legrosszabb, ami történhet? Nem ír vissza, vagy egy hétig kuncog majd ezen a barátnőivel, de semmi olyan, ami miatt ne érne meg egy próbálkozást.
2018. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy írjak rá, hogy a haverom tetszik neki és még beszélgetnek is?

Haverom is pontosan ezt mondta, hogy írjak rá, de akkor minek beszél vele? Nem értem ezt a gondolkodást, meg ha most ráírok akkor az egy öngól lenne nem?

2018. nov. 26. 23:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!