Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy osztálytárs akivel 6 éve járunk egy osztályba, de nem is nagyon beszéltünk sokáig. Május környékén kezdtünk el beszélgetni, aztán nyáron megfogadtuk, hogy utolsó évre egymás mellé ülünk. Szeptember óta elég közel kerültünk egymáshoz, és eléggé bejött nekem a lány. Mivel utolsó év, ezért néha eljárunk péntekenként bulizni és egyszer elmondtam ezt neki. Ő azt válaszolta, hogy sajnos nem ő választja, hogy ki jön be neki. Mivel elég nehezen fejezi ki az érzelmeit, ezért úgy voltam vele, hogy nem zargatom... maradunk barátok hisz sokat jelent nekem így is..

Ám azóta többször azt tapasztaltam, hogy hiába tud róla, hogy hosszú idő óta ő az első akinek sikerült megnyílni, ő eltol magától... Normál esetben ez nem kellene zavarjon ha barátok vagyunk, csak nem ez az első és megint rosszul érzem magam miatta... Ma is lesz ilyen buli és úgy gondoltam beszélek vele..

Szerintetek jó ötlet azt mondani, hogy ne legyünk barátok, mert rosszul érzem így magam vagy várjak még és egy idő után úgysem fog fájni már ?



2018. dec. 20. 16:31
 1/3 A kérdező kommentje:
18/F
2018. dec. 20. 16:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne mondd azerintem
2018. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha azt várod, hogy ettől majd megijed, csalódni fogsz.
2018. dec. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!