Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok segítettek?

Figyelt kérdés

Főképp a lányok hoz szólok!

Azt akarom megtudni, hogy a mai világban a külső a fontosabb és egyáltalán nem számít hogy ki milyen belül!!

A válaszaitokat előre is köszönöm!



2018. dec. 28. 20:52
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
kulso meg fog ,belso meg tart
2018. dec. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb esetben a külső miatt alakul ki először a vonzalom, de előfordul az is, hogy valaki a másik személyiségébe szeret bele először.
2018. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
az utóbbihoz több idő kell
2018. dec. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Fontos hogy ki milyen belül de a külső se mindegy az 1 nek igaza van
2018. dec. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%
Nekem a belső tulajdonságok kicsivel jobban számítanak, a külső adottságoknál. Százalékolva nagyjából 55%-45%.Viszont személyiségjegyekben elég sok elvárásom van (legalábbis a korosztályomban még annak számít).
2018. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A külső tényleg megfog, tényleg legyen benne legalább egy valami ami tényleg már elsőre is tetszik. Különben nem kezdek el gondolkodni rajta. Mármint, hogy vele semmiben. Tehát párkapcsolat terén nem veszem számításba, szóbajöhetőnek. A belső pedig tényleg megtart.
2018. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ha egy fiu meglat egy szep lanyt bei dulnak az osztonei. A szepek sokszor csak a dugasra jok es butak de ez sem igaz mar annyira de van ez a sztereotipia.lehet valaki szep es okos v epo buta ne itelj el szep lanyokat h biztos butak:) Sajna a mai vilagba a kulso miatt akar tobbet keresel jobb munkad is lehet.fontos az is de hiaba mondjak nem fontos a kulso hanem a belso inkabb pl ha egy fiu 2 lanyt meglat eloszor a szebbre figyel fel jobban erdeklodik inkabb a szebb lany irant de ha bunko akkor inkabb szerintem ugy lesz vele ha nincs ez jo lesz a masik. Szerintem en is eloszor a kulsot nezem eloszor sajnos aztan ha a belsoje rossz v jo szamomra legyen hunoros kedves nevetessen meg ne legyen bunko egyezzenek az ertekrendjeink celjaink ha meg egyejszakara kell 1 fiunak 1 lany oly mind1 h milyen a belsoje.
2018. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De az elso es legfontosabb szeresd meg onmagad. Bekelj meg vele . V valtoztass magadon sportolj sminkelj adjal magadra. Penzzel meg energiaval ra fektetett idovel mindekibol ki lehet hozni a maximumot . Es ha a fiuknak akarsz tetszeni leirtam a velemenyem h a fiuknal h van en szerintem:) aki atlahos fiu v atlag alatti o szerintem van aki odamer menni nala jobb csajhoz van aki nem. Sok jo csajt a kigyurt faszok nem tudnak megnevegettni de sok fiu akinek jobb a belsoje igen es nekem pl fontos az is jol el legyek vele nevessek szoval ez bonyi. De senki se tokeletes mindekibol hianyzik vlmi.mindeki egy egyeniseg.de uncsi lenne a vilag ha mindeki ugyanugy nezne ki.18 L
2018. dec. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg ugyanolyan lenne:) remelem tudtam segiteni😚legy magabiztos.a belso szepseg is h rendben vagy magaddal hogy meglatszik majd a kulsodon😘huzd ki magad sose gornyedj figyelj a tartasodra az is sokat szamit😊
2018. dec. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem azért a belső lényegesebb. Persze, van olyan srác, aki olyan jól néz ki hogy ledobom a bugyit, de volt olyan barátom például, aki nem volt kifejezetten még férfias sem. Viszonylag alacsony, elég vékony srácról beszélünk. Amit ki tudnék emelni hogy külső tényező és elég jó, az az arca, mert elég jóképű. De a belső tulajdonságai azok amikbe beleszerettem annó, mert egy figyelmes, és rendkívül okos, intelligens, vicces fiúról beszélünk.

Abban aki most tetszik, először a hangja tetszett meg (mindketten ugyanott énekelünk, és olyan basszusa van, hogy ahh).

Szóval nem mindenkinek a külső a legfontosabb.

16/L

2018. dec. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!