Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyasmi lennék mint egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyasmi lennék mint egy rókatündér vagy miért történik ez velem? 😲😦

Figyelt kérdés

Az igaz, hogy rókatündér csak nő lehet, és az a férfi hal meg, aki belészeret, ezért írtam hogy OLYASMI.....


Szerintem én annak valami férfi változata lehetek, de térjünk a lényegre


Miért van az, hogy ha szerelmes leszek egy lányba, akkor a lánynak mindig meghal egy rokona, egyedül akar gyászolni (szóval üeg se mutathatom hogy együttérzek) és a végén lecsapják a kezemről a csajt.....


Ebben az a gáz, hogy a mostani már nem az első ilyen eset, bár igaz, még nincs barátja, ezért bizakodhatok, de szerintem akkor is gáz helyzet


Erre ti tudtok valamit mondani? 🤔😲 az se baj ha vígasztalás 😂



2019. jan. 9. 21:25
 1/4 anonim válasza:
Hát vigasztalást nem nagyon tudok mondani tanácsot meg még inkább.. De anyit mondhatok hogy keres egy rókatunder lányt vagy várj amíg ő talál rád
2019. jan. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Találj egy lányt aki feltétel nélkül szeret! ♥
2019. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
akk már inkább farkastündér lehetsz xD
2019. jan. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nagyon valószínű, hogy csak lerázni akartak téged ezzel a szöveggel, vagy legalábbis kerestek egy kifogást, hogy ne akarj tőlük semmit. :D Aki valóban egyedül szeretne gyászolni, az nem fog azonnal összejönni valakivel. Inkább keress egy olyan lányt, akin látod, hogy őszintén érdekled őt, és nem csak ürügyeket keres, hogy hagyd békén.
2019. jan. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!