Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok végre túl...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok végre túl lépni rajta?

Figyelt kérdés

Van egy személy akit szeretnék végleg elfelejteni, vagyis inkább már nem érezni iránta semmit... Már egy jó ideje szenvedek miatta, és nem tudom megbeszélni senkivel... Teljesen egyedül érzem magam, nincs kedvem semmihez, hiányzik...

Hogyan küzdhetném ezt le? Hogyan találhatnék valakit aki mellettem áll, vagy csak meghallgat?



2019. febr. 10. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Foglald el magad valamivel. Találj ki valami hobbit magadnak, járj ki többet az utcára emberek társaságába, mindig gondolj valami másra és szerintem előbb utóbb el fogod felejteni azt a személyt.
2019. febr. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
39%

Tüntess el mindent a környezetedből, ami rá emlékeztet,ill. rá utal. Ha rágondolsz. hessegessed el ezt a gondolatodat és foglald el magad valamivel. TV, rádió, üzlet. Keress helyette más valakit...

F.

2019. febr. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!