Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gáz ha van egy verőemberem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazsi W kérdése:

Gáz ha van egy verőemberem?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy van egy csaj akiért majd lehet kell verekednem az exével (hossszú sztori nem is ez a lényeg),de, hogy nekem van egy haverom aki amúgy olyan mint a hegyomlás aki mondta, hogy szívesen verekedne helyettem.

Gáz ha ő verekedik helyettem vagy inkább ilyen maffiás(XDDDD) mármint értitek , hogy olyan mintha én lennék a boss és van egy verőemberem?



2019. febr. 10. 22:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer felnősz majd te is.
2019. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Te egy csicska vagy. Előbb megkurjàk a köcsögödet, aztán ott fogsz rohangálni tátott szájjal a fa.zerdőben.
2019. febr. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Alapból azt nem értem h miért kell verekedni.

Ha kulturált emberek vagytok, meg lehet oldani normálisan is:)

2019. febr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem gáz! De ha még, a börtönben majd szépen megbeszélitek. Remélem sok évet kaptok.
2019. febr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Az teljesen más, ha látod, hogy egy részeg pali ott erőszakolja szegény kislányt a bokorban és azt megvered. Igaz, jogilag ez sem helyes, de emberileg ez egy teljesen normális reakció ilyenkor. Viszont, megverni, pontosabban megveretni a csaj exét olyan gyerekes és ostoba dolog, bármi is történt a múltban. Zaklatja a lányt, fenyegetőzik, megerőszakolta többször is? Akkor irány a rendőrség.


Különben is, a hegyomlás barátod akár börtönbe is kerülhet testi sértés miatt, de még te is bajba kerülhetsz, ha azt mondja, hogy te bíztattad, kérted erre.

2019. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
Váó.
2019. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Gáz vagy ha verekedsz egy ilyen dolog miatt, kerekedj felül mentálisan inkább...

Amúgy meg lehet akármekkora a haverod, őt is ki lehet egyetlen egy ütéssel ütni úgy hogy 5 percig azt se tudja milyen nemű, nem hogy hány éves...

2019. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Ez inkább a csicskaság királya pozíció, nem maffiás. A maffia emberei is amit tudnak maguk intéznek, mikor komoly a feladat akkor intézik el tutira a dolgokat.

Ez inkább a csicskaság netovábbja, hogy a mostani barátnődért kiállsz, de nem te, hanem a barátod :D

Ez így teljesen szánalmas. Amúgy felénk ebből annyi lenne, hogy a barátod megveri a srácot, ő össze szedi a bandát és megvernek téged is, szüleidet is, a csávót is, a szüleit is. Itt felénk valóban ez a "maffia mentalitás" is megy, hogy a családot is bevonják. Igyekeznek mindent maguk között elintézni. Ha 2 gyereknek van baja, nem kell az egész banda... De ha már 3. fél szól bele, akkor más is bele szól.


Meg mint ahogy bölcsen írták. Lehet kúltúráltan is beszélgetni, meg ebből lehet feljelentés.

(Az se kell hogy a gyerek jelentse, nekünk a suli csinált az iskolán kívűli dolgokból is rendőrségi ügyet. A fél suli járt dühkezelésre és járt bírósági tárgyalásra. Többeket kirugtak a bandázás miatt. Pl mint ahogy írtad, 2 gyereknek baja volt egymással 3. gyerek verekedett és órák után már kb 30 kocsi (fogalmam sincs mennyi, de a környék összes parkolója tele volt sötétített kocsikkal, még az út szélét is végig állták) volt a sulinál, hogy még is mi volt ez. Még az ilyen is félt kimenni, pedig nem is láttam a verekedést, csak hallottam)

2019. febr. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 $$$$$ ***** válasza:
Hat szerintem gáz XD . Nekem is volt hogy meg akartak verni haverom mert összejött egy lannyal. Es ő is megkert engem hogy menjek mer el vele. Es intezkedjek helyette XD . (En is eleg nagy vagyok magas is meg aranylag nagydarab is XD .) . En meg természetesen mentem vele a lány ele. Es lenyegeben 4 en vartak ott havert. Aztan be álltam haver meg a 4 srac köze es mondtam hogy rendezzük le a dolgot. De aztan bocsanatot kertek es elmentek amikor lattak hogy nem iyledtem meg a túlerőtöl XD . Kis csíra gyerekek voltak. Na de a lenyeg az hogy en szégyelnem ha masnak kellene megvedenie engem vagy a baratnömet( bar nincs baratnöm XD de a lenyeget erted gondolom) . Ugyan akkor ha a srac akirol szo van sokal erösebb nallad vagy akar több embert is hiv akkor ne menj egyedül es vigyed haverodat szerintem. Bár igaz hogy en aranylag nagy vagyok es a legtöbben nem kötnek belem. De en egy erösebb emberrel szemben is megallok es nem iyledek meg es nem kerem mas segitseget . Kiallok magamaert masnem elkenik a szamat az is kell neha XD. Szerintem ugy a becsuletes ha az ember a sajat dolgait intezi. De ugyanakkor ha tudod csak keruld el a verekedest mert nem jo semnire... Csak rossz vege lehet. Van hogy elkerulhetetlen de azert 10 bol 9 szer el lehet kerulni. Annyi a lenyeg hogy legyel hatarozott es normalisan beszelj a sraccak ne szidd es ne legyel vele lenező.. Nekem sokszor volt oylan hogy mentunk valahova belenk kötöttek a roma "barataink,, es notmalisan beszeltem veluk aztan bekenhagytak. De oylan is volt hogy hiaba beszeltem veluk normalisan ugyan ugy kötekedtek meg fenyegetöztek. Na akkor meg mondtam hogy akkor üssük le Xd . De bocsanatot kertek es elmetek. Legtöbször ez a 2 dolog szokott törtenni ha belenk kötnek...Eggyik haverom eleg sokat csajozik falukban es ugye ott meg nem nezik jo szemmel az idegeneket XD . De ugyan akkor mar volt oylan hogy verekedesre kerult a sor. De azt meg kell probalni elkerulni... Tehat ha ram halgatsz nem verekazel csak ha nagyon muszaj. Es a baratodat se verekedteted magad helyett...
2019. febr. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 $$$$$ ***** válasza:
Ja azt kihagytam hogy az a hevrom aki megkért hogy verekesjek helyette es aki szeret falun csajozni az nem ugyan az XD . Az a baratom aki szeret falun csajozni megtudja magat vedeni XD . Csak vele meg oylan szinten vagyok hogy mindenhova egygut megyunk ha arrol van szo... Eshat ő 190cm+ os meg 110 kg+ os . En pesig 200cm+ os vagyok es en is 110 körül mozgok . Tehat vele 10 bol 9 szer eher usszuk meg bunyo nelkul mert nagyok vagyunk es ketten vagyunk... De attol meg belenk kotnek föleg ha valami kissebb falukba megyunk ki valami fesztivalokra...
2019. febr. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!