Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők napjára vegyek neki valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dave44 kérdése:

Nők napjára vegyek neki valamit?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni hogy mit tegyek, szimpatikus nekem egy lány beszélgettem már vele és elmondtam neki, hogy szimpatikus nekem, ő csak annyit mondott hogy rendes és kedves srác vagyok de mondta hogy én nem tetszem úgy neki, mert neki tetszik valaki más. Na de én még mindig érzek iránta valamint s mióta elmondtam neki azóta snapchat-en küld szelfiket (régebben nem küldött) meg gyakrabban beszélgetünk is. És ugye lassan itt a nőnap azon gondolkodtam, hogy vegyek e neki virágot vagyvalamit, szívem szerint kellene de ha neki nem én tetszek akkor nem sok érteleme, szerintetek? U. I. Bocsánat a helyes írásért
2019. márc. 5. 15:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Minek vennél, amíg nem vagy közelebb vele addig csak szépen felköszöntöd és kész.
2019. márc. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne vegyél neki semmit! Neki más tetszik, miért akarnál venni így bármit is?? Ez a hajó elúszott tesó
2019. márc. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne.
2019. márc. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!