Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan érjem el hogy tetszek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az iskolában aki nagyon tetszik,de még sosem beszéltünk,szerintem azt sem tudja ki vagyok.Ezen szeretnék változtatni,de nem merem csak úgy megszólítani.Ha van valami program ahol mindketten ott vagyunk akkor ő a barátaival van...még a szünetben sincs egyedül soha...bár ha egyedül lenne is félnék.

Valami ötlet hogyan hívhatnám fel magamra a figyelmét vagy mit tegyek hogy valami kialakuljon?

Mindketten 10.esek vagyunk


2019. márc. 26. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj rá, jelöld be facebookon, kövesd be instán, keríts valaki közös ismerőst, aki bemutat neki.
2019. márc. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha nem mersz beszélni hozzá, akkor az elején érdemes apróbb dolgokkal kezdened, jelzéseket küldened neki, mint amilyen egy kedves mosoly, ha szemezel vele, esetleg mosolyogva bólinthatsz neki, ha összefuttok a folyosón.

Ne zavarjon szerintem, hogy a barátaival van a szünetben - legyél te is a barátaiddal és a barátnőiddel, de az ő közelében, így idővel biztosan észrevesz majd.

Szerintem ez a legjobb, amit tehetsz így elöljáróban. Azt nem javaslom, hogy öltözz feltűnőbben, vagy változtass magadon valamit, mert annak általában úgyis feszengés lesz a vége, és a visszájára sülhet el a dolog. Viselj olyan ruhákat és viselkedj úgy, ahogy alapból tennéd, mert a kisugárzás az, amit a fiúk (is) figyelnek.

Ha nagyjából tisztában vagy az érdeklődési körével, akkor találhatsz olyan eseményeket, amik esetleg téged is érdekelnek, és ott mintegy véletlenül össze is futhattok iskolán kívül.

Ami még szerintem nem rossz taktika, ha nem felé nyitsz először, hanem egy jó barátja felé. Így anélkül kerülhetsz a közelébe, hogy feltűnő lenne, hogy ő érdekel téged - és általában a fiúk szeretnek "vadászni". Sokakat zavar, ha a lányok nem hagyják magukat könnyen, ami jó is így. Esetleg ebbe a barát felé nyitós taktikába bevonhatod egy barátnődet is, akit beavattad a dologba, ketten sokszor könnyebb az ilyesmikbe belefogni.

Ami még egy plusz jó tanács, miután már beszélgetni kezdtek, hogy (furán hangozhat) ne gondolj arra, hogy épp egy fiúval beszélsz! Sok lány hajlamos zavarba jönni ettől a gondolattól, ami a kisugárzásra is hat. Az sokat segít, ha azt képzeled, hogy csak egy jó barátnőddel beszélgetsz (tudom, hogy furcsa, de sokaknak beválik :D ).

Szóval, összegezve, fel a fejjel, mosolyogj rá néha a folyosón, és valahogy próbálj úgy beszélgetni a körödből emberekkel, hogy a közelében maradsz. És ami a legfontosabb, légy türelemmel! Persze, az sem jó, ha túl sokat hezitálsz, hogy most mosolyogj-e vagy sem. Próbáld megtalálni a természetes egyensúlyt, azt a viselkedést, ami nem túl siettető és sok, és ami még a te stílusodnak is kényelmes.

Drukkolok! :)

2019. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lakatos_kútfúró válasza:
Csapd kia bályajid
2019. márc. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2019. márc. 31. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!