Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek bejönnek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek bejönnek az okos fiúk?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés így önmagában xD.Az intelligencia nyilván egy erősen pozitív tulajdonság.Inkább az érdekelne,hogy nektek egy ilyen fiú bejönne:Alapvetően nem beszél túl sokat,úgy van vele,hogy inkább nem mond semmit,ha épp nem tud értelmesen megnyilvánulni.Amikor egy vagy két emberrel van akkor azokkal elbeszélget,nagy tömegben jól érzi magát,el van a nagyobb társasággal bár nem épp ő van a középpontban,nem a társaság középpontja,nem hangadó.Sokat beszél a céljairól,vannak tervei.Pl. bejutni orvosira vagy a jogi karra meg ilyenek..és ezért tesz is.Vannak tantárgyak amik nagyon érdeklik,és ezt ki is mutatja,bár nem extrém módon,tehát nem mindig erről beszél.Órákon külön könyveket is lapoz,nem csak ami a tananyag meg tankönyv,hanem pl.egyetemi könyveket..és azokat a feladatokat oldja meg órán.Egyáltalán nem nagyképű,sem egoista,csak érződik rajta az önbizalom,hogy büszke arra aki.Szokott kezdeményezni,odamegy hozzátok beszélni olyan dumákkal,hogy:'rég beszéltünk,érdekel mi van veled',meg 'hogy vagy mostanában'..és persze nem túl nyomulós,ha érzi,hogy sok van belőle akkor mindig lelép.Ettől függetlenül nagyon kitartó,és próbálkozik nálatok hosszabb távon úgy,hogy persze ne zaklasson titeket,meg ne nyomuljon túlságosan,csak mértékkel csinál mindent.Nem dicsér agyon titeket,de néha elejt egy két bókot pl. külsőtökről leginkább.Kedves,meg rendes..de nem papucs.Akkor segít,ha szükség van rá.Indíték nélkül nem igazán.Van egy kis humora,bár nem számottevő.Külsőleg meg magas kb.190-192 cm,barna szem,jár kondizni..van egy kidolgozottabb teste(de nem az a nagyon nagyon kigyúrtféle),és az átlagnál valamivel jobb arca.


Összességében ennyi.Nem tükrözi nagyon a fő kérdést,az okoshoz ezeknek az utóbbi tulajdonságoknak nem sok köze,de azért na xD. Szerintetek ezek milyen vonások?Az ilyen típusú fiúk bejönnének nektek? 19/F



2019. máj. 7. 02:17
 1/9 anonim ***** válasza:
65%

Én személy szerint eléggé válogatós vagyok.

Fontosnak tartom, hogy egy fiú okos legyen, de a te edetedben úgy érzem, hogy nem kapcsolódsz ki és ez nem jó.

Nem kell folyton beszélned, de nem kell hallgatni csak azért, mert nem tudsz okosat mondani.

Nem azt várom el/várjuk el, hogy a fiú csak okos dolgokat mondjon.

Mindenkinek kell a lazítás is.

De én nem talállak vonzónak, ezek alapján inkább egy robotnak nézlek.Ne haragudj, de az igazán fontos dolgokat kihagytad és egy kapcsolat nem abból áll,hogy az ember vêgig komoly.

Függ attól, hogy mennyire vagy kigyúrva, bár nálam elég alacsony a határ, ami még tetszik is.

2019. máj. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó igaz,kihagytam egy csomó dolgot a leírásból,mert túl hosszú lett volna.Igazából ehhez hozzájönnek még olyan dolgok,hogy rengeteget szórakozik a haverjaival,pl.gyakran járnak ki hétvégén szórakozni.Mértékkel iszik is néha,nem atomrészegre csak mértékletesen,hogy azért kicsit látszódjon+csak a saját tárgyaira koncentrál,azok amik nem kellenek a továbbtanuláshoz azokat lazán elengedi egy 2essel.+nyitott ,és érdeklődő a világ felé.így ezekkel együtt teljesebb talán a kép
2019. máj. 7. 03:32
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Van akinek be van akinek nem. Kár, hogy te nam vagy az, konkrétan már az intelligencia és okosság közti különbséget se tudod, lazán kevered a fogalmakat. Egyébként is az a tapasztalatom, hogy aki okosnak tartja magát jellemzően pont nem az. Ahogy azt mondani szokás: az az igazán okos, aki már tudja mit nem tud; na ha majd megértetted mit jelent ez, akkor gyere vissza...
2019. máj. 7. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Akinek ezeket hangozatni kell, hogy ő ilyen meg olyan az a közelében sincs semminek. Okos vagy hát hogyne kisfiam, hiszen mész továbtanulni, a felső 1%-ban leszel 😮

Annyira sablon az egész és elég idegesítő plussz kicsit kattosnak nézel ki, hogy E/3-ban beszélsz magadról😂

Ha olyan okos vagy, minek a mi segítségünk? Nem tudod egyedül megoldani a problémáidat? Szánalmas vagy

2019. máj. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
28%

Nekem ez nagyon felvágósnak tűnik. Kicsit engedd el magad! Valószinleg nem jönnénk ki jól mert én szinte mindig a társaság középpontja vagyok és borzasztóan szeretek hülyülni/viccelődni. Ha nem értenéd a sokszor fura humorom az nagyon nagy baj lenne számomra. Szóval nem az okos emberekkel van bajom csak a merev emberekkel. Meg fontos, hogy legyen humora. Bocsi.

16/L

2019. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%
Ez már nem a magabiztosság kategória. 19 évesen már igazán le kéne szállnod arról a bizonyos magas lóról, mert hatalmasat fogsz pofára esni. ;)
2019. máj. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Liliiiii16 ***** válasza:
64%

Jó tulajdonságok úgy összességében.

Legalább nem az a s*ggf*j típus ha engem kérdezel. Ki nem állhatom a b*képz*lt, eg*ista b*rmokat. Meg a felvágós csajozógépeket. Jó hogy vannak céljai, és tesz is érte. Viszont nekem ez az xd-zés elég irritáló.

2019. máj. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
53%

Az ingelligens pasik jobban vonzanak, mint az okosak.

Az okos szeret okoskodni, felvágni a tudásával, meg gyakorikérdésekre ódákat írni önmagáról.

(Tisztelet a kivételnek!!)

2019. máj. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
Persze nekem pl fő kritérium egy srác ál hogy legyen esze/legyenek tervei. Nekem bejönnél úgy ezek alapján
2019. máj. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!