Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találhatnék barátnőt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatnék barátnőt, ha elég magamnak való vagyok?

Figyelt kérdés
2019. júl. 4. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez mit takar pontosan kedves kérdező?
2019. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Hány éves vagy?
2019. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
65%
ez itt a kérdés. mert ha kockulsz egész nap nehéz lesz.
2019. júl. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Probálnám támogatni a kérdezőt ,de amig nem tudjuk a problémát válszolni se tudunk rá😉😊
2019. júl. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rossz/más a hunorérzékem, elég sok időt egyedül töltök (olvasok, netezek, valami kis projektet csinálgatok)
2019. júl. 4. 23:50
 6/9 A kérdező kommentje:
Ja, zöld pacsi ment mindenkinek természetesen
2019. júl. 4. 23:50
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
Igazából szerintem csak szerencsésnek kell lenned és próbálkoznod. Minden lánynak más az ízlése, annyi hogy meg kell találnod azt akinek te jössz be. Nem mondom hogy egyszerű mert egyáltalán nem az, de nem is lehetetlen és hidd el lesz akinek be fogsz jönni így ahogy vagy. Sok sikert! 😉
2019. júl. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
Hasonló cipőben voltam!De megerőltettem magam,mert megérte,egyszerűn késztetést éreztem,hogy a csaj haverjaival összehaverkodjak,hogy a kiszemelt csajjal tudjak találkozni és ismerkedni,te is tedd ezt nézz szét a neten,nézz ki egy olyat aki tetszik és első látásra szerelem,de elérhető távolságba van.Fontos,hogy be tudd magad helyezni egy kategóriába akkor nem érhet csalódás.Kicsit ki kell ráznod magad és menni fog a csajozás😀
2019. júl. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Milyen projekteket csinálsz?
2019. júl. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!