Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasi flörtölt velem,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi flörtölt velem, és én csak annyit mertem lépni hogy mosolyogtam, és persze válaszoltam ha kérdezett stb, és nem íncselkedtem, attól még tudni fogja hogy nekem is bejön ő?

Figyelt kérdés
Kell egy kis idő hogy "felbátorodjak", és még nem találkoztunk sokszor :/
2019. júl. 11. 22:20
 1/6 anonim válasza:
Persze, ilyenkor nem adják fel.
2019. júl. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Igen, de azért adják neki jeleket (mosoly, hajas igazgatása, stb)
2019. júl. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Erisebb
2019. júl. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Erősebb jeleket is adhatsz. Legyél érdeklődő, figyelj arra amit mond, kérdezz vissza.

Nem baj ha zavarban vagy, az is egyfajta jel, hogy érdekel téged.

2019. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, és mivel látta rajtad h bejön amit mond így igen tudja h bejön neked.


L

2019. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már azzal is bátorítottad,h nem küldted el a francba! 😂
2019. júl. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!