Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért engem választott a...

Miért engem választott a nővérem tanúnak az esküvőjére? Pedig soha nem voltunk jóba egymással. 25/F

Figyelt kérdés

máj. 23. 15:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mert más nem jutott eszébe
máj. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es de a nővérem minden egyes mozdulatomba beleköt és mindig bunkózik velem, valahogy ezt még nem nőtte ki vagy nem tudom. Én amúgy mindig kedves voltam vele.
máj. 23. 17:09
 3/10 A kérdező kommentje:
Szóval ha még magába a létezésembe is beleköt akkor miért engem választott tanúnak?
máj. 23. 17:14
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudom, miért nem jut eszedbe az EGYETLEN értelmes megoldás: megkérdezed töle!

Mellesleg ha nem akarod, nem kell elvállalni.

máj. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4-es nem arról van szó én szívesen elvállalom meg ha kér valamit akkor szívesen segítek neki bármiben, megkérdezni azért nem akarom mert még azt hiszi hogy nem igazán akarom elvállalni. Csak hát nem hittem volna hogy fel kér tanúnak.
máj. 23. 18:24
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan a testvéreiket kérik fel tanúnak. Nincs ebben semmi különös. Max. ezek szerint a nővéred akármennyit kekeckedik, alapvetően kedvel.
máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Sajnálom, nekem is az a vélemenyem mint elsőnek. Így szokás. Lehetséges hogy a párjának is a testvére a tanú ha van testvér.
máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 L.. István ***** válasza:
67%
Na bumm, aláírod a neved és kész. Nem jár semmi kötelezettséggel. Túlgondolod.
máj. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Anita Esküvő ***** válasza:
90%
Szokás testvért felkérni. Nincs emögött több. De ha úgy érzed, hogy nem szeretnéd, akkor semmi nem kötelező.
máj. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem érdemli meg, akkor ne vállald!
máj. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!