Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Venni szeretnék egy pitbullt,...

Venni szeretnék egy pitbullt, és kérnék róla véleményeket, akinek van ilyen fajta csak attól. Ha normálisan szeretetben nevelem, akkor nem lesz agresszív? 22F

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 A kérdező kommentje:
sétáltatni, és futtatni.. az utóbbi időkben sokat olvastam erről a fajtáról tudom hogy megnő a kicsi, és épp ezért akarom én felnevelni nem venni egy nagyot ami ki tudja hogyan és milyen körülmények között nőtt fel. egyik ismerősömnek van, ő megkötve tartja és ritkán van elengedve mert kiugrik a kerítésen minden ok nélkül.. a szomszédjának van egy németjuhásza, és azzal is jól kijön. szinte sosem ugat, eddig egyszer hallottam ugatni azt is csak akkor, amikor a közeli kocsmában ordibáltak a részeg emberek, meg bömbölt a zene valószínű hogy azért volt nyugtalan. itt vannak a közelben földutak, én is szeretek, és bírok is futni. ha meg olyan lenne, akkor fel a szájkosár, és csak úgy viszem ki. fegyelmezni őszintén szólva nem tudom hogyan kell, mert ütni verni nem fogom az biztos. biztosan vannak ebben a fajtában is eltérő magatartásúak. én kitartok a mellett ha szeretetben nevelem fel, és foglalkozok vele, nem lesz semmi baj. az biztos hogy harcra lett kitenyésztve, de csak a fajtársai ellen nem emberek ellen.. minden nevelés kérdése.
2013. máj. 21. 10:18
 12/71 anonim ***** válasza:

Na szép.

Remélem nem a közelünkben laksz.

Nem szeretnék veletek találkozni még véletlenül sem.

Aki ilyen alap dolgokkal nincs tisztában, mint te, az egyenlőre kutyát se tartson, nem hogy pitet, ami a hozzá nemértő kezekben FEGYVER!!!

2013. máj. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 A kérdező kommentje:
na tessék.. ez itt a baj mindenki ilyen véleménnyel van erről a fajtáról... ki se kellett volna írnom ezt a kérdést. mindent meg fogok tenni annak az érdekében, hogy normális kutyát neveljek belőle.
2013. máj. 21. 10:29
 14/71 A kérdező kommentje:
amúgy meg volt már kaukázusink is.. semmi baj nem volt vele sosem.
2013. máj. 21. 10:30
 15/71 anonim ***** válasza:
100%

"fegyelmezni őszintén szólva nem tudom hogyan kell, mert ütni verni nem fogom az biztos. biztosan vannak ebben a fajtában is eltérő magatartásúak. én kitartok a mellett ha szeretetben nevelem fel, és foglalkozok vele, nem lesz semmi baj. az biztos hogy harcra lett kitenyésztve, de csak a fajtársai ellen nem emberek ellen.. minden nevelés kérdése.": Ezzel itt mindent leírtál. Nem tudnál egy kutyát megnevelni. Egy pit nevelésére abszolút nem lennél képes. Édesmindegy milyen kutya, nevelni kell. Nem csak "szeretetben felnevelni".

Nem tudod, hogyan kell fegyelmezni, csak azt hogy nem akarod megverni. Akkor hogyan nevelnéd? A neveléshez fegyelem is hozzátartozik. Egyenlőre még kutyád se legyen, pitbullod meg pláne ne.

2013. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
100%
De amikor azt mondom, hogy valami vizsgához kellene kötni a kutyatartást, akkor még én vagyok leugatva...
2013. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kutya fajtájával van baj, hanem VELED. A TE hozzáállásoddal. Képtelen lennél megnevelni. Ez a probléma.
2013. máj. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
100%
Nem tűnik fel, hogy magad ellen beszélsz? Már úgy értem, hogy felteszed ezt a kérdést, amit feltettél, közben meg azt bizonygatod, hogy te tudod, hogy ha így neveled, akkor nem lesz gond! Akkor minek ez a kérdés? Nyilván vannak kétségeid, mert ha nem lennének, akkor nem is tetted volna fel!
2013. máj. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
Így van, veled van a baj, nem a pitbullokkal.
2013. máj. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 A kérdező kommentje:
láttam pár videót amikben "szeretetre méltó" pitbull, mindenféle gondolkodás nélkül letámadja az embert, és másik kutyát is... azért ti se legyetek olyan nagy okosak... épp attól lesz idegbeteg és kiszámíthatatlan ha ütöm verem.. más technikák is vannak a verésen kívül.. köszönöm a válaszokat. elég volt a nagyokosokból tisztelet a kivételnek. fogadok a fele válaszolónak nincs is ilyen kutyája és itt okoskodik. kössz szépen.
2013. máj. 21. 10:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!