Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Venni szeretnék egy pitbullt,...

Venni szeretnék egy pitbullt, és kérnék róla véleményeket, akinek van ilyen fajta csak attól. Ha normálisan szeretetben nevelem, akkor nem lesz agresszív? 22F

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:

Előző kiegészítése.

Ilyen kutyát én se javaslok az elmondottak alapján...

azért feleslegesen veszed hogy aztán mikor már nem tudtok vele bánni kirakjátok az utcára...

2013. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:

Dízel, ugyanarról beszélünk? Akkor te folyamatosan saját magadnak mondasz ellent. Egyszer azt mondod hogy ugyanolyan kutya mint a többi, máskor meg nem.


Most akkor melyik?

2013. máj. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:

Ugyan olyan mert ugyan azok a szükségletei vannak mint a többi kutyának. itt Cesar mozgás fegyelem szeret kombinációjára gondolok. És egy pitnél azért a mozgás fegyelem re hatványozottan kell figyelni


Más mert nem ugyan az a kutyázás egy pitel mint egy akármilyen más kutyával. pl Nem engedheted oda majdnem mert nem egyezik a legtöbb kutyával a játék módjuk. Persze aki ilyen kutyát vesz nem is az a célja :)

2013. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet valakinek egy 15 éve elpusztult kutyától 6 hetes kölyke? Nem mellesleg elmondom neked, hogy azzal teszel legrosszabbat egy kutyának és legyen akármilyen kutya ha 6 hetesen elhozod az anyja mellől. Oké, hogy már nem szopik, de kommunikálni sem tanul meg, mert pont ez a 6-8 hetes kor az ideje. Magyarul lesz egy 6 hetes kommunikálni nem tudó kutyád, akit nem tudsz fegyelmezni, mert azt mondtad, hogy nem tudod, hogy kell.Ellenben babusgatni fogod, akkor pont az lesz a vége amit nem szeretnél. Nekem pitem van, és állítom, hogy nem való neked ez a fajta. Itt igen kevés a fajta szeretete, ahhoz, hogy saját magadra, és másra se legyen veszélyes a kutyád. Sajnos a szeretve nevelés NEM ELÉG.
2013. máj. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:

Jajjmá dízel, ennyi erővel azt is írhatod hogy ugyanúgy földig ér a lába meg ugyanúgy kell neki kaja és ilyenek. Nem ez a lényeg.


Utolsó: Mózesnek tán még dédunokái ha élnek. Én egyik kutyám nagyapja is egy Mózes dédunoka, már bőven elmúlt 10 éves.

2013. máj. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
Igen, dédunokái, de nem fiai, és lányai. Főleg nem meg nem született alom, csak sajnos akik nem mozognak ilyen körökben elég befolyásolhatóak, és mondnak nekik egy híresebb kutyát elájulnak. Utána nem járnak a dolognak.
2013. máj. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 A kérdező kommentje:
ne marjátok már egymást... inkább írjátok le ha már én nem tudom hogyan kell megnevelni, ti hogyan neveltétek meg??????????????????megöl a kíváncsiság csak okoskodik mindenki de választ nem kapok?
2013. máj. 23. 09:23
 68/71 anonim ***** válasza:
91%

Nos, én az enyémet vittem kutyatársaságba 8 hetes kora óta. Amit el tudtam vele érni:


- kölyköt, szukát elvisel maga mellett, amíg az nem morog rá

- ivaros kant amelyik mellette nőtt fel, elvisel maga mellett amíg az nem morog rá

- idegen felnőtt, ivaros kant nem visel el maga mellett


Mondjuk nekem sportra kell, és nem arra hogy idegen kutyákkal együtt játsszon.


Sétánál a póráz és az oltási mellett állandó tartozék a feszítőfa, mert van az a szitu, amikor te hiába vigyázol, a másik idióta gazdi csak azért is odaengedi a saját kutyáját.


Amit meg leírtam hogy jelen állapotodban neked nem való pit, azt komolyan gondolom.


Hogy valamennyire fel tudj készülni a fajtára, menj el pites rendezvényekre, pl. súlyhúzó versenyek. Beszélgess ott el gazdákkal, tapasztalt tenyésztőkkel, tartókkal, ismerd meg a kutyákat, vonalakat, érdeklődj. Ásd bele magad a fajtába, és utána döntsd el hogy felvállalod-e azt amit egy pit tartása jelent.


Amit itt írnak többiek hogy szocializéld meg satöbbi, ne hidd el. Eddig itt kivétel nélkül mindenkinél, aki azt írta hogy szocializálta a pitjét hogy az elvisel minden kutyát, az derült ki, hogy:


- vagy kölyök még a kutyája

- vagy nem is pit


Eddig még senki, abszolúte senki se tudott olyan felnőtt pitet felmutatni, amelyik elvisel kivétel nélkül minden idegen kutyát, és ismert a származása.


Azt meg hogy láttak ilyet vagy hallottak olyanról aki már látott, kezeld legendaként.

2013. máj. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
100%

Azt még hozzátenném (mellesleg én szerintem írtam pár nevelési módszert, de mind1) hogy azzal hogy pitet akarsz magadhoz venni nem csak azért a kutyáért vállalsz felelősséget !!!!!!!!!!!!!!

Ezt nem értik meg sokan, hogy az idióta média rögtön rákap arra ha valamit elcseszel a kutyával és megtámad MIATTAD valakit akkor nem a te kutyádat HANEM MINDEN a médiában "harci kutyának" nevezet kutya renoméját rontod tovább (amstaff pit meg a hasonszőrűek).

2013. máj. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 A kérdező kommentje:
chhh xd
2013. máj. 24. 08:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!