Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Venni szeretnék egy pitbullt,...

Venni szeretnék egy pitbullt, és kérnék róla véleményeket, akinek van ilyen fajta csak attól. Ha normálisan szeretetben nevelem, akkor nem lesz agresszív? 22F

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:

baxhatod hogy erőskezű vagy és határozott hogy ha nem tudod hogy hogy kell hozzányúlni egy kutyához... hogy hogy lehet büntetni dicsérni stb. Nem mondta senki hogy emberekkel szemben van problémája hisz a szelekciója arra is irányult hogy emberekkel ne nagyon legyen agresszív (hogy szét lehessen szedni őket ha kell)


De kutyákkal igenis problémás lehet. főleg ha csak szeretettel van nevelve....

2013. máj. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
te... az erőskezű jelzőt nem arra kell érteni hogy valakinek erős a keze...:D
2013. máj. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 A kérdező kommentje:
most is készen állok :) én szeretem ezt a fajtát, és nem fogok lemondani róla csak mert azt mondod..
2013. máj. 22. 00:07
 34/71 anonim ***** válasza:
Tőlem aztán.. pont nem érdekel. Te kérdezted mi válaszoltunk... aztán majd ha 10hetesen véres harapja a kezedet pedig te szeretetben neveled akkor ne gyere ide sírni ^^
2013. máj. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 A kérdező kommentje:
jaj hagyjuk már :) bármelyikőtökkel felvenném a versenyt hogy ki nevelne jobb kutyát..
2013. máj. 22. 09:36
 36/71 anonim ***** válasza:
Micsoda önbizalom! Tegnap még azt se tudtad, hogy hogyan kell fegyelmezni egy kutyát (csak annyit tudtál róla, hogy nem veréssel), ma meg már te vagy Cesar Millan. :) Sőt, már valahol valamit olvastál is valami kutyanevelés nevű dologról. Aztamindenit! Ilyen képzett emberrel én nem merek versenyezni!
2013. máj. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
100%

"én is így gondolom ha szeretetben nevelném fel, nem lenne baj vele.. sokat kell gondolom sétáltatni is, futtatni, mert olvastam róla olyat is hogy begolyózhat ha pl egy kennelben éli le az életét vagy megkötve.. bár nekünk jó a kerítés, és a hátsó udvaron futkározhatna amikor kedve tartja "


Ebből pont az jön le hogy mennyire értesz a kutyaneveléshez :D


Amúgy meg nem csak azok válaszolhatnak akiknek pitjük van... Ez a pitesekre jellemző amúgy hogy azt hiszik hogy hü de különleges a kutyájuk mert ő nem kutya hanem pit.. Gondolhatnád hogy nem hiába tépjük a szánkat hogy ne ilyen kutyával kezd.. Először vegyél valami egyszerűbb kutyát aztán ha az sikerült megnevelni akkor pitet majd utána.

2013. máj. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 A kérdező kommentje:
híg az agyatok? hányszor írjam már le hogy volt már kaukázusim is azt hiszitek hogy az játék kutya vagy mi? na azért ne legyetek most már tényleg ilyen nagy okosok.. vegyetek magatoknak kutyát, és neveljétek ahogy akarjátok... kit érdekel az okoskodásotok. kiírtam egy kérdést, hogy nem lesz e agresszív, ha ... nevelem.. ti meg itt jöttök mindenféle hülyeséggel. azért ne már. más is vett már magának pitbullt és szépen felnevelte. lehet különbül mint egy magát "szakértőnek" tartó ember..
2013. máj. 22. 10:28
 39/71 anonim ***** válasza:
100%

22éves vagy. Nem volt már kaukázusid hanem egy kaukázusi mellet nőttél fel :D azért a kettő nem ugyan az.


De ha ennyire a kérdésedre utalgatsz akkor tisztán válaszolok rá hogy felfogd.


Ha egy pitbult szeretetben nevelsz (és ez lesz a nevelésében a legfontosabb) akkor agresszív lesz.

2013. máj. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/71 A kérdező kommentje:
egyetlen egyszer volt vele baj amikor a tálját védte, itt voltak az unoka tesómék akkor neki ugrott majdnem, de a lánc megfogta.. apa lecsavart neki egyet a lapáttal, és utána nem csinálta.
2013. máj. 22. 10:32
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!