Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Venni szeretnék egy pitbullt,...

Venni szeretnék egy pitbullt, és kérnék róla véleményeket, akinek van ilyen fajta csak attól. Ha normálisan szeretetben nevelem, akkor nem lesz agresszív? 22F

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
0%

Dízel attól ilyen "szakértő" hogy tükörmódszeres meg van két ambullja.


Ugyanilyen "szakértő" kispalikee, és hasonló szakértők Little Red meg akumi is.


Közös pont hogy pitjük még nem volt, sőt, igazi pitet max. csak képen láttak.

2013. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 A kérdező kommentje:
peddel rendelkeznek de azt még nem kérdeztem hogy mi a pedjük.
2013. máj. 22. 11:50
 53/71 A kérdező kommentje:
Apjuk Moses, anyjuk Zwettler.
2013. máj. 22. 11:51
 54/71 anonim ***** válasza:
94%

Apjuk Mózes, anyjuk Zwettler? Az anyjukat nem írták rosszul? Nem Zwettler az, hanem Zepter!


De komolyra a szót, Mózes már majd 15 éve hogy nem él, Zwettler meg egy osztrák pit bull tenyésztő, nem egy kutya.

2013. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan nem tudom mit kell kötekedni... Én kérek elnézést lassan hogy segíteni próbálok itt is. :D nem tudom mi a faxnak erőltetem egyébként...


A kérdezőnek a leírtakból plüss nem való, nem hogy pit..


És azért mert még nem volt pitem(hozzáteszem hogy nem is lesz) azért kutyailag még lehet rálátásom a dologra, jah nem lehet? akkor nem kell figyelembe venni amit írok és kész... attól még mert egy hülyegyereknek nem tetszik amit válaszolok még másoknak hasznos tanácsokat adok.. bocsánat érte!

2013. máj. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
0%

Jóvanna, le ne pippantsd már itt magad...rálátásod meg akkor lehet a pitekre ha már tartottál. Én se megyek oda kéretlenül senkinek se tanácsokat adni hogy hogy tartson ambullt mert még nem volt.


Ez a "kutyailag lehet rálátásom" arra az idiótára emlékeztet, aki labrador után kájt akart panelba tartani mert az is kutya meg különben is hasonlít rá.


A kutyafajták nem csak külsejükben különböznek, ha még nem jöttél volna rá.

2013. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
100%

de leszarom a piteket fogd már fel...í


a kérdező hülye a kutyákhoz. Pláne egy pithez ezt magyarázom... Vagy szerinted a leírtak alapján tökéletes gazdája lenne egynek?


Nem mondta senki hogy minden kutya ugyan olyan, de azért elég komolyan hasonlítanak.

Jah neem mert a pitek annyira nagyon különlegesek hogy már nem is kutyák?..

2013. máj. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:

Jó hogy a kérdezőnek nem való még plüsskutya sem, az világos, mint a nap, ez nem kérdés.


Igen, a pit is kutya. Ahogy a Lada is autó meg a Porsche 911 is. És ha te be akarsz ülni a Porschéba úgy hogy addig csak Ladát vezettél, akkor nagy eséllyel egészségügyi kockázatai lehetnek.


Persze le lehet butítani a Porschét, sőt, tetőcsomagtartót is lehet rá rakni hogy kényelmesebb legyen vele a hétvégi bevásárlás, csak hát épp nem igazán arra való. Ha neked ilyen kocsi kell, akkor miért veszel Porsche 911 -et? Annyi más alkalmasabb autó van erre...

2013. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
100%

de ha ugyan arról beszélünk.. akkor mit kell kötekedni ? :D


Nem írtam sehol hogy ugyan olyan könnyű egy pitel mint egy goldennel.. Sőt talán még az elején írtam hogy hogy elsőre valami könnyebb kutyával próbálkozzon.

2013. máj. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem értek egyet hogy szeretben nevelve elvadulna az viszont igaz hogy könnyen a fejedre nőhet (tapasztalat), ugyanakkor az nem nevelés amiket írtál (kulccsomóval az orrára versz, lapáttal fejbebasszátok...) ettől garantálom hogy a családodat meg fogja kóstolni előbb vagy utóbb... (inkább előbb), a kaukázusid meg ha jól értem láncon volt gondolom az élete nagy részét ott töltötte/tölti így ebből se vonnék le nagy következtetéseket...
2013. máj. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!