Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Venni szeretnék egy pitbullt,...

Venni szeretnék egy pitbullt, és kérnék róla véleményeket, akinek van ilyen fajta csak attól. Ha normálisan szeretetben nevelem, akkor nem lesz agresszív? 22F

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 09:05
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:
és igen én és az öcsém neveltük fel.. és hidd el olyan volt mint egy nagy játékmaci.. de mindenféleképpen be fogok nektek számolni a történésekről :)
2013. máj. 22. 10:35
 42/71 anonim ***** válasza:
100%

"A lánc megfogta"

"Apa lecsavart egyet neki lapáttal" :D


Egyre szimpatikusabb vagy. Vegyél pitet nyugodtan vedd semmisnek amiket eddig írtam.

2013. máj. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:
egyébként a kaukázusi egy b*szott nagy kulcs csomóval lett nevelve ha olyat csinált :D mindig az orrára ütöttünk ha olyat csinált..
2013. máj. 22. 10:37
 44/71 anonim ***** válasza:
100%
nah tudsz te kutyát nevelni.. azt nem tudom hogy ezeket eddig mért nem mondtad. Ha tudtuk volna hogy értesz hozzá akkor nem kötekedtünk volna ennyire.
2013. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:

1. Miért pont pit kell neked?


2. Honnan vennéd?


3. Mik vele a céljaid?

2013. máj. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
0%

csak tudnám hogy dízel mitől ilyen nagy szakértő...


kérdező: ha neveld a pited akkor nem lesz agresszív. és amúgy is rendkívül emberbarát kutyáról van szó.

2013. máj. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:

10:51 vagyok

arra azért figyelni kéne hogy apád a pitnek le ne verjen egyet a lapáttal mert annak nem lesz jó vége...

2013. máj. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 A kérdező kommentje:
miért pont pitet szeretnék? Mert imádom ezt a kutyafajtát, és én is azon lennék hogy normális higgadt kutyát neveljek belőle, és a közvéleményt én is javíthassam róluk. mert ugyebár van aki utálja, és elítéli őket. az csak egy dolog hogy harcra lettek kitenyésztve, de az erejük tetszik leginkább hihetetlen erősek, félelem nélküliek, szerintem csodálatos kutya ezért akarok ilyet. és tudom hogy sokat foglalkoznék vele, levezetném belőle a stresszt. mindenre van megoldás. még az sem kizárt hogy edzeni fogom...
2013. máj. 22. 11:02
 49/71 A kérdező kommentje:
hogy honnan venném, az még nem teljesen tiszta tartom neten a kapcsolatot egy két emberrel akiktől 6hetesen lehetlesz elhozni. törzskönyvezett szülőktől vannak mind a két embernek. de nem tudom mert ebben is vannak eltéréseim hogy pl hányszor voltak az anyakutyának kölykei, mert ez sem mind1. 2. 3. fialás a legjobb állítólag. de ezt csak olvastam. és tényleg valódi törzskönyvük van vérvonal származás is szóval minden. de választásban esetleg segíthettek.
2013. máj. 22. 11:06
 50/71 anonim ***** válasza:

És te mire használnád a pit erejét, hogyan használnád ki az egyéb lenyűgöző képességeit? Valami sportra szánod őket vagy csak házi kedvencnek?


Akikkel tartod a kapcsolatot és törzskönyves kutyájuk van, azokat a kutyákat melyik szervezet törzskönyvezte? Milyen vonalból vannak azok a kutyák és mi a pedjük?

2013. máj. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!