Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Nyaralás hármasban anyós...

Nyaralás hármasban anyós pajtással?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, mennétek-e nyaralni hármasban anyóssal, egyedül van, egy szem fia(+én) az egyetlen társasága szinte. Házépítés miatt most jelenleg együtt is élünk már több mint fél éve, hát nem ez volt a terv, de ez van, tudja mindenki szerintem milyen a jelenlegi gazdasági helyzet...

Szóval ti mennétek így nyaralni? Én nem szeretnék, de sértődés lett belőle, hogy ezt megmondtam, az a válasz, hogy kettesben mehetünk még bármikor, miért ne férne bele ez így pluszban? De nekem ez nem lenne nyaralás... Együtt élünk és még ott is együtt :(


2022. nov. 8. 12:44
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/157 anonim ***** válasza:
27%
Mit gondolsz mi fog történni, ha egyszerűen neki kimondod, hogy milyen érzéseid vannak vele kapcsolatban, hogy soknak érzed őt? Mitől félsz, mi lesz, ha meghúzod a határaidat? Tudsz erre válaszolni?
2022. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/157 A kérdező kommentje:

51es,megmondtam neki, hogy nem szeretnék menni, kettesben akarok nyaralni. Erre megsértődött, hogy nem lehet vele kibírni néhány napot, és hogy én nem szeretem őt kb. Kérdeztem tőle akkor, hogy arra nem gondolt, hogy ezt a nyaralást kettőnknek adná? Ilyen fix helyes dolog ez. Hát mi mehetünk még nyaralni előtte utána is, bármikor, neki csak ez van néhány évente egyszer.

Ezutan hatalmas balhe volt köztem és férjem között is, elhordott minden szemétnek kb. Tehát ő is megharagudott rám, nem érti nekem ez miért akkora ügy.

Nem egyszer volt rá példa, hogy meghúztam a határaimat, mindig sértődés van és én vagyok a szar, kényes hisztéria kb ez jön le.

2022. nov. 8. 15:17
 53/157 anonim ***** válasza:
87%

"Kérdeztem tőle akkor, hogy arra nem gondolt, hogy ezt a nyaralást kettőnknek adná? Ilyen fix helyes dolog ez. Hát mi mehetünk még nyaralni előtte utána is, bármikor, neki csak ez van néhány évente egyszer."


Ezt kifejtenéd?

2022. nov. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/157 A kérdező kommentje:
Előre foglalt és fizetett szálláshely adott országban, volt hogy odaajándékozta másnak. Ezért kérdeztem, hogy arra nem gondolt, hogy nekünk adja, és kettesben mennénk?
2022. nov. 8. 15:23
 55/157 anonim ***** válasza:
93%
Aha. Tehát az jó lenne, ha mehetnétek ingyen, de nehyogymar neki eszébe merjen jutni, hogy cserébe ő is mehessen veletek.... Hm...Efoizmus, mint olyan, mond valamit?
2022. nov. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/157 anonim ***** válasza:
7%

Megbontanam

2-4 nap hatmasban

2-4 nap kettesben a ferjjel.

2022. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/157 A kérdező kommentje:

55ös a rosszindulatúságból vegyél visszább. Nem kérek én ingyen semmit, kifizetném nyilvánvalóan... Istenem, tényleg mennyi gonosz ember van a világban. Az efoizmust nem ismerem, mesélsz róla? :)

Nem lehet megbontani a nyaralást, messze van ahhoz hogy oda-vissza utazzunk.

2022. nov. 8. 15:46
 58/157 anonim ***** válasza:
88%
Neked nincs barátnőd, akivel tudsz beszélgetni? Vagy miért jönnek ide magánélettel kapcsolatos kérdések? Idegen emberek idegen ember életébe nem látnak bele.
2022. nov. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/157 ludicrousSpeed ***** válasza:
85%

"Nem kérek én ingyen semmit, kifizetném nyilvánvalóan..."


vs


"arra nem gondolt, hogy nekünk adja"


Azért az anyós házába jó betenni a picsádat, nemde?

2022. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/157 anonim ***** válasza:
89%
Ha jó a kapcsolat tényleg, ráadásul megengedi (főleg hogy minden gond nélkül), hogy nála lakjatok, akkor nekem ezzel semmi gondom nem lenne. Sőt.
2022. nov. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!