Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ahol a férj nem jön ki az...

Ahol a férj nem jön ki az anyósával, de a feleség szeretne viszonylag rendezett családi körülményeket, hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Én a feleség vagyok, van két kiskamasz gyerekünk. Négyünk között minden rendben van. Az édesanyám és a férjem is makacs, erős akaratú, nemrég összevesztek, és egyik sem enged a véleményéből, hiába próbálom őket békíteni. Nem azt szeretném, hogy imádják egymást, hanem csak, hogy legalább jó hangulatban teljenek a családi események. Sikerült hasonló helyzetet valakinek megoldania?

2023. márc. 10. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/90 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a kérdező nem véletlenül nem áll nyíltan a férje mellett. Jó eséllyel ő is pont azt gondolja, amit anyós, hogy x dolog előbbre való lenne, meg kellene csinálni, de mivel ő is hasonló hisztis reakciót kapna ezért a férjétől, inkább a mamára hagyja a harcot.

Én azt látom a környezetemben, hogy ez piszok gyakori. Nem akar konfliktust a házastárssal, hát hagyja, hogy más vívja meg helyette a harcot.


Tesztek hozzá szerintem akkor sem gond, ha ilyent mondanak a szüleink, ha egyikünk sem ért velükb egyet, mert joguk van a véleményükhöz. Mi meghallgatjuk, aztán ennyi.

2023. márc. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/90 anonim ***** válasza:
20%
Itt pedig a férjedet kell helyre tenni. Védené a fene ezt az agresszív, hisztis kisfiút!
2023. márc. 11. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/90 A kérdező kommentje:
Pl a gyerekek szülinapján egyszerre szokott itt lenni az egész család, úgy nehéz elkerülni, hogy találkozzanak. És én tényleg a diplomatikus típus vagyok, ők meg nem. Hisztisek mind a ketten. Viszont a férjem összeveszett már az összes családtagommal, én meg még soha az övéivel, pedig az anyjával együtt laktunk sokáig, és ő sem a legegyszerűbb. Most olyan is kiderült, hogy amikor én nem voltam ott, egyáltalán nem úgy hangzott el egy beszélgetés, ahogy a férjem mondta, csak volt egy szó, amiből balhét körített.
2023. márc. 11. 07:35
 44/90 anonim ***** válasza:
22%

1.Te választottad a férjed.

2.Ha választottad, akkor állj mellette, ha kell, ha meg nem, akkor menj vissza anyuci szoknyája alá újra. Aztán élj úgy, ahogyan régen, tehát eldönti, hogy neked mi lesz a legjobb.

3.Nagyon gyenge gyáva jellem vagy.

2023. márc. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/90 anonim ***** válasza:
21%

Mondjuk

1. minimalizálni kell a kapcsolatot a mindenbe beleu...ató anyáddal.

2. a férjed helyében én sem tűrném el, hogy kioktassanakés elég hamar beadnám a válópert hogyha ezek után még BELÉM állnál, meg engem cs.szegetnél, mikor anyád az idi..ta

2023. márc. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/90 anonim ***** válasza:
22%
De ezeket már a múltkori kérdésednél is megírtuk...
2023. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/90 A kérdező kommentje:

Tegnap csináltam új jelszót, mert már rég nem léptem be, nem én voltam a legutóbbi...

Értem, és ki is állok a férjem mellett, de ez nem jelenti azt, hogy ő nem csinál hülyeséget,es minden úgy jó, ahogy ő gondolja.

2023. márc. 11. 08:28
 48/90 anonim ***** válasza:
89%
47: Miért a férjed csinàl olyan hülyesèget, amivel anyádnak árt?
2023. márc. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/90 A kérdező kommentje:
Nagyon jó a kérdés, mert alapvetően nem, csak ha anyám okot ad rá. De az a gond, hogy a férjem mindent félre ért, és magára vesz durván. Én nem azt mondtam, hogy bármit el kellene tűrnie, hanem azt, hogy nem kellene dühkitöréssel reagálnia.
2023. márc. 11. 09:40
 50/90 A kérdező kommentje:
Csak hogy a dühkitörés alatt ugyanazt értsük, leírom: nagyon ideges lesz, kiabál vagy akár ordít, nem hall meg semmit, amit mondunk neki, egyáltalán nem érti meg a másikat, és nem is hajlandó meghallgatni, káromkodik durván, vádaskodik. Később amikor lenyugszik, lehet vele beszélni, de akkor már megtörténik a baj.
2023. márc. 11. 09:47
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!