Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ahol a férj nem jön ki az...

Ahol a férj nem jön ki az anyósával, de a feleség szeretne viszonylag rendezett családi körülményeket, hogyan lehetne megoldani?

Figyelt kérdés
Én a feleség vagyok, van két kiskamasz gyerekünk. Négyünk között minden rendben van. Az édesanyám és a férjem is makacs, erős akaratú, nemrég összevesztek, és egyik sem enged a véleményéből, hiába próbálom őket békíteni. Nem azt szeretném, hogy imádják egymást, hanem csak, hogy legalább jó hangulatban teljenek a családi események. Sikerült hasonló helyzetet valakinek megoldania?

2023. márc. 10. 17:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
71%
Na, végre, kérdező, rájöttél! Haladunk!
2023. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd már a fenébe ezt a világbéke vágyat!

Nem fognak soha sem jól kijönni egymással. Nem is értem miért erőlteted.

Összekerült két idegen ember, az anyád, meg a férjed és te szeretnéd, ha úgy szeretnék egymást, mint ahogy te őket.

Ez nem fog menni!

2023. márc. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem anyád már annyira kiidegelte a férjed, hogy szerencsétlen pali, anyád puszta megszólalására is ugrik.

Én is így vagyok anyóssal. Rühellem a látványát is, mondjuk én nem láttam már 4 éve.

2023. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:
80%

69.

Kérdező, te egy kisgyerek szintjén mozogsz. Hogy nem fogod fel, hogy hagyni kell őket a fenébe és ettől te nem leszel kevesebb?

2023. márc. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudod elvágni a konfliktust? Csak érzed, amikor anyukád olyat mond, amit nem kéne és a férjed feje már lilul.

Rögtön bele kell szólni és valahogy frappánsan elvágni a mutter mondókáját, a férjed karját pedig megmasszírozni jelzés értékűen, hogy vegyen egy nagy levegőt és ne szólaljon meg, te válaszolsz anyukádnak és próbálod leállítani.

Ha mindenképpen békíteni akarsz, akkor neked kell odaállni felfogni az ütközéseket, intézkedni a "na erről se beszéljünk többet, mert konfliktust szül, kész passz" végezetű szöveggel vagy valami.

2023. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:
59%

na a szitu nálunk pont ugyanez...

viszont a férjemnek nincs problámája a dühkezelésével


a szüleim viszont mindenhol, mindenkinél minket állítanak be rossznak, hálátlannak, bunkónak, mert nem követjük a kéretlen tanácsaikat


a gondunk az, h jelenleg anyagilag függünk tőlük, mert az ő lakásukban lakunk amíg építkezünk

emiatt ott az aduász a kezükben és azzal fenyegetnek, h ki kell költöznünk, ha nem azt tesszük ahogy ők gondolják


a közös környezetünkben pedig már mindenki minket ócsárol, hiszen mindenkinek egyből minket szídnak


úgyh kedves kérdező, nyugi nem csak nálatok vannak ilyen problémám és hidd el, van rosszabb is 🙂

2023. márc. 14. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem jelentkezz Ámerikába egy szépségversenyre. Ott a világ elé tárhatod a világbéke vágyadat. 🤣
2023. márc. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
100%

86.

Te indítottad az építőipari vállalkozó após vs. "semmirevaló" 3 műszakban robotoló férj kérdést?

2023. márc. 14. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 A kérdező kommentje:

Elkezdtem, tényleg...

De én nem ilyen vagyok. Anyum nem jön hozzánk. A húgom volt, a férjem vele is összeveszett, azóta ő sem jön.

Elég az ócsárolásból, a családom szidásából, és hogy mindent rosszul csinálok.

Ha takarítok, az a baj, ha nem, akkor az. Ha sok a fizetésem, az szuper, de minek túlórázok... Ja azért több pénz jár, akkor neki nem kell elmenni dolgozni... Jön az ő anyja, legyek vele kedves, hát ő semmi rosszat nem csinál...

Én továbbra is azt mondom, hogy kettőn áll a vásár, és a helyzet soha nem fekete-fehér. Nem alkalmazkodhatok mindenhez, betelt a pohár...

2023. ápr. 16. 15:41
 90/90 anonim ***** válasza:
100%
Gratula, kérdező!!! Nem hiába téptük a szánkat!!!!
2023. ápr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!