Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak apóssal?

Mit csináljak apóssal?

Figyelt kérdés

Párommal mikor összeköltöztünk, adott az apjának kulcsot arra az esetre, ha valami történne, sosem lehet tudni, jól jön, ha van neki is kulcsa. De após ezt azóta kihasználja. Jön hozzánk, nem kopog, nem csenget, csak bejön. Még az ajtóból sem szól be, hogy az ember tisztában legyen vele, hogy jött valaki. Múltkor is nagyon megijedtem, hogy egyszer csak áll a nappaliban. Épp a babát etettem. Fölém állt, büdös volt, iszonyatos lábszag. Még a könnyem is kijött, nem mertem levegőt venni, a kicsit is úgy sajnáltam.

Szóltam a férjemnek, hogy mondja meg neki, hogy legalább kopogjon be, ez kb. 3x így is ment, majd azzal a kifogással, hogy nem akarja felébreszteni a babát, ő nem fog csengetni újra csak bejön. Nagyon ideges vagyok már ettől. A nagy melegekben is felöltözve vagyok, tusolás után nem merek kijönni a fürdőből egy szál bugyiban, mert hátha jön após. A párom már azt is mondta neki, hogy mosakodjon meg, vegyen tiszta ruhát, a kertből büdösen ne jöjjön hozzánk. 2x tartotta be. Mostanában megint így jön. Már megszólta azt is, hogy milyen beképzelt vagyok, nem beszélgetek vele. Mikor leteszem a babát, kimegyek a konyhába, jön utánam, ha bemegyek a szobába, követ. Üvölteni tudnék idegességemben. ...és persze heti több alkalommal jön. Néha már azt halcinálom, hogy nyílik az ajtó és összerezzenek. Utálom a saját otthonomat. A párom meg mindig csak azt mondja: "már szóltam neki!" Nem bírom már sokáig. De azt sem akarom, hogy a párom azt gondolja, hogy utálom az apját, és haragudjon rám miatta. Legutóbb itt volt após 11-től 2-ig, 12-kor már felhívtam a párom, hogy jöjjön haza, mert nem bírom már, meg anyukámat is felhívtam, jöjjön át. Anyu mondta, hogy szóljak rá, de mit mondjak neki? Aztán még arról ne is beszéljünk, hogy közben azt hallgatom, hogy mennyire pazarló életmódot élek, hogy minek ez, minek az. Ki vagyok teljesen.



2013. júl. 12. 09:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Vegye el párod a kulcsot tőle, ha ennyire érthetetlen!
2013. júl. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Azt kérlek ne írjátok, hogy olyankor menjek el otthonról, mert a pici babával nem tudok egyből felszívódni. Olyat se, hogy tegyem a zárba a kulcsot, mert csináltam és figyelmeztetve lettem, hogy ezt ne csináljam.
2013. júl. 12. 09:53
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Ó te jó ég!!!!! Hát ez elég kínos és kellemetlen helyzet....

Egy dolog jutott eszembe, bár lehet, hogy örök harag, de nincs más megoldás: le kell cserélni a zárat, és nem adni az öregnek kulcsot....

2013. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Ki figyelmeztetett? Após? Vagy párod?
2013. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%

Szereljetek fel reteszt az ajtóra, vagy zárd be belülről az ajtót, és hagyd a zárban a kulcsot.

Úgyis tudod, párod mikor jön haza, akkorra kiveheted a kulcsot a zárból.

Esetleg cseréljetek zárat.

2013. júl. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem elég intelligens a saját kulcs használatához, el kell venni tőle.

Vagy szereltess beakasztós láncot az ajtóra (pár ezer ft), mondd azt, hogy félsz otthon, azt kívülről úgysem lehet kinyitni.

2013. júl. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Egyszer már kérte tőle, valami hülye indokkal, hogy kinek kell, mert nem akarta megbántani, de azt válaszolta, hogy akkor csináltassunk kulcsot, nem olyan drága az, pár perc alatt kész, ő is nemrég csináltatott kulcsot.
2013. júl. 12. 09:56
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi az, hogy figyelmeztetve lettél?! Miért hagyod, hogy hüjegyerekként kezeljenek??? Most komolyan? Ez nagyon rossz lehet!
2013. júl. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Szard le! Retesz, kulcs a zárban és nem engeded be! Párod elég nyámnyila. Miért nem áll a sarkára?
2013. júl. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Após sikította le a fejem, hogy lehet ilyen felelőtlen, hogy benne hagyom a kulcsot, mert ha véletlenül bajom lenne, hogy jönnének be, ki kéne törni az ajtót. Már mindent próbáltam. A párom meg szegény, sajnálom, mert nem akarja megbántani. Nem várhatom el tőle, hogy összevesszenek, de így sem bírom már sokáig.
2013. júl. 12. 09:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!