Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit csináljak apóssal?

Mit csináljak apóssal?

Figyelt kérdés

Párommal mikor összeköltöztünk, adott az apjának kulcsot arra az esetre, ha valami történne, sosem lehet tudni, jól jön, ha van neki is kulcsa. De após ezt azóta kihasználja. Jön hozzánk, nem kopog, nem csenget, csak bejön. Még az ajtóból sem szól be, hogy az ember tisztában legyen vele, hogy jött valaki. Múltkor is nagyon megijedtem, hogy egyszer csak áll a nappaliban. Épp a babát etettem. Fölém állt, büdös volt, iszonyatos lábszag. Még a könnyem is kijött, nem mertem levegőt venni, a kicsit is úgy sajnáltam.

Szóltam a férjemnek, hogy mondja meg neki, hogy legalább kopogjon be, ez kb. 3x így is ment, majd azzal a kifogással, hogy nem akarja felébreszteni a babát, ő nem fog csengetni újra csak bejön. Nagyon ideges vagyok már ettől. A nagy melegekben is felöltözve vagyok, tusolás után nem merek kijönni a fürdőből egy szál bugyiban, mert hátha jön após. A párom már azt is mondta neki, hogy mosakodjon meg, vegyen tiszta ruhát, a kertből büdösen ne jöjjön hozzánk. 2x tartotta be. Mostanában megint így jön. Már megszólta azt is, hogy milyen beképzelt vagyok, nem beszélgetek vele. Mikor leteszem a babát, kimegyek a konyhába, jön utánam, ha bemegyek a szobába, követ. Üvölteni tudnék idegességemben. ...és persze heti több alkalommal jön. Néha már azt halcinálom, hogy nyílik az ajtó és összerezzenek. Utálom a saját otthonomat. A párom meg mindig csak azt mondja: "már szóltam neki!" Nem bírom már sokáig. De azt sem akarom, hogy a párom azt gondolja, hogy utálom az apját, és haragudjon rám miatta. Legutóbb itt volt após 11-től 2-ig, 12-kor már felhívtam a párom, hogy jöjjön haza, mert nem bírom már, meg anyukámat is felhívtam, jöjjön át. Anyu mondta, hogy szóljak rá, de mit mondjak neki? Aztán még arról ne is beszéljünk, hogy közben azt hallgatom, hogy mennyire pazarló életmódot élek, hogy minek ez, minek az. Ki vagyok teljesen.



2013. júl. 12. 09:50
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha más lehetőség nincs, hát én elintézném hogy ne szeressen átjönni. Leterhelném az apóst csajos dumákkal, pl hogy fessem ki a lábamon a körmöt, ez így szép lesz? segítsen már színt választani..Aztán meg is csinálnám ott előtte. Vagy átjönnének a barátnők, csajos nap lenne éppen, vagy egyszer tényleg pucéran fogadnám, mert most fürödtem, lehet hogy annyira zavarba jönne, hogy legközelebb kopogna.
2013. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Úh, akkor ez megbonyolítja. DE! Én a helyedben ezt tenném (nem bírnék így élni) eladnám az ő házát, a tiétekkel meg csináljon amit akar, és elhúznék messzire..... Rá fog menni a házasságotok, ha így marad minden... :-(
2013. júl. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Kéne egy nő az öregnek, aki lefoglalja. Úgy látom, hogy minden mondva csinált indokra van mit reagálnia, nincs más megoldás, mint őszintének lenni vele, és bele mondani az arcába a tényeket! Van, aki nem ért a mellébeszélésből. Nekem is volt gondom apósommal, én sem akartam megbántani, hiába tettem a megjegyzéseket, aki nem akarja, úgysem érti. Férjem szólt anyósnak, hogy beszéljen apóssal. Ő ismeri a legjobban, tudta, hogy kell tálalni. Azóta nincs gond, sőt még röhög saját magán. :)
2013. júl. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:

Bele tettem a zárba a kulcsot.

Attól félek, hogy kiborulok egyszer, mert nagyon rossz természetem van. Sokáig tűrök, hallgatok, volt már rá példa, hogy más is azt hitte, hogy a buta, naiv, akivel mindent lehet, aztán egyszer végigvágtam seprűnyéllel, és azt sikítottam, hogy "engem nem fogsz kikészíteni te majom!"

Minden esetre, ha haza jön a párom, újra átvesszük ezt a dolgot, mert elegem van.

2013. júl. 12. 10:51
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
Ne csináld már, hogy ilyen hülyeségen kiborulsz!! Kulcsot most a zárba, és kész. Ha a papa jön és kulcsozik, kiszólsz neki, hogy pillanat, és vársz egy kicsit. Majd rájön, hogy nem járkálhat be az életetekbe, mint egy kripli.
2013. júl. 12. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben lecserélném a zárat. eszem ágába nem jutna kulcsot adni senkinek, még anyámnak se, nem hogy apósomnak.
2013. júl. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a kulcsot a zárban. Ha jön, kénytelen lesz csengetni.

Ha azt magyarázná, hogy miért volt a kulcs a zárban, mondd meg, hogy fürödtél, vagy épp testápolóval kented be magad, és nem akartad a papát zavarba hozni, hogy meztelenül talál. Ezt minden alkalommal játszd el. Csak tanul belőle.

2013. júl. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedvesek vagytok. Mindent meg fogok próbálni.
2013. júl. 12. 11:45
 29/31 anonim ***** válasza:
100%

Párod beszéljen vele, hogy pl. szerdán és pénteken négy után jöhet, a többi napokon nem, mert zavarna.

És zárcsere vagy tényleg hagyd a kulcsot a zárban.

2013. júl. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Mért nem szereltek szélcsengőt az ajtóhoz?

Legalább ki tudsz kiabálni, hogy maradjon kint még ezért vagy azért... Talán így, elmegy a kedve a "látogatástól". Meg tényleg szereljetek az ajtóra láncot akármilyen mondva csinált indokkal. :)

Remélem meg tudjátok oldani és nem borulsz ki teljesen!

2013. júl. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!