Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én gondolom rosszul vagy...

Én gondolom rosszul vagy férjemnek tényleg mellettem kellene állnia anyós helyett?

Figyelt kérdés

Adott a következő szituáció.

Gyereket letettem aludni és átmentem a szomszédba egy receptért. Kb egy óra múlva megyek haza, gyerek sehol.

Infarktus kerülget, rohangálok hogy látott-e valaki valamit. Egyik lány mondja hogy egy utcával arrébb lakó anyósom elvitte.

És akkor még azzal jön hogy egyedül sírt a babám ami hazugság mert két órát szokott aludni addig meg nem voltam el. Ellenben én majdnem infarktust kaptam hogy eltűnt a babám. És a férjem még annak a hülyének ad igazat.


2015. júl. 3. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/90 anonim ***** válasza:
37%
A házastárs anyját nem hülyézzük!
2015. júl. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/90 anonim ***** válasza:
11%

amúgy kicsit bénán van megírva a kérdés, mert először azt hittem, hülyének nézed a férjed hogy a te oldaladon áll. "tényleg melletem kéne állnia??? hülye ez, engem most utálnia kéne! miért áll az én oldalamon??!" kb igy hanzgott.


De egyébként igen, veled legalább már szolidalitásból legyen jó fej. Főleg ha amúgy ő ott se volt, és fingja sincs hogy a gyerek aludt-e vagy sem. Az a nő meg hülye, úgy látszik tényleg vannak nagyon hülye emberek, legalább valami üzenetett hagyhatott volna, azt hittem ilyen hülyék csak filmekben vannak ... :S


hálát adok, hogy nekem nem ilyen. Bár én nem is védem anyám mint valami robot, ha igaza van oké, ha nem nem. Nem utálni kell, tisztelet meg minden, persze, de nem is kell mindig igazat adni, mint valami 5 éves,, bár még azok is ellentmondóbbak mint pár 20-on 30 éves akit ismerek.

2015. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/90 anonim ***** válasza:
28%
Melletted kellene. Viszont aki valóban megteszi, az olyan ritka mint a fehér holló.
2015. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/90 anonim ***** válasza:
86%
pofátlanság hogy csak úgy elvite, de nem is kéne egy órára egyedül hagyni
2015. júl. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/90 anonim ***** válasza:
96%

A szomszedban egy orat voltal egy recept miatt?

Anyosod hogy ment be a kicsihez?

Az, h mennyit szokott aludni, nem azt jelenti, h most is annyit aludt.

Mennyi idos a kicsi?

A szomszedbol nem tunt fel, h anyosod a kicsivel elment?

2015. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/90 anonim ***** válasza:
95%
Most jól értem, hogy egyedül hagytad otthon aludni a kisbabádat egy órára? Hát nem tudom, szerintem is elég durva. Az meg a gyerekeknél nem sokat jelent, hogy ennyit vagy annyit "szokott" aludni, van, hogy nem tudnak, felébrednek.
2015. júl. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/90 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem itt kertes házakról beszélünk, ez esetben meg nehéz lehet észrevenni hogy valaki be/ki megy ha a házon belül vannak és ráse látnak pl a házra. Még esetleg azt mondom panelban sem, bár ott talán hallani lehet a sírást [már ha tényleg volt persze]


amúgy meg mindentől függetlenül tényleg hülye volt az anyós,, üzenet??? basszus, kis papírlap 5 mp leírja elvittem vagy valami, VAGY TELEFON ANYUKÁNAK?? ugyan már.. nevetséges az egész.


Bár igaz az is tény, hogy nem kell a babát se magára hagyni, mert akármi történhet, nem csak az hogy felébred. De azért nem egy 40°C-ben álló kocsiban hagyta, hanem otthon, lefektetve.


De amúgy anyuci pici fia hol volt, ez kicsit hézagos.

2015. júl. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/90 anonim ***** válasza:
72%
Ugye csak troll vagy, és nem hagytad egyedül a gyereked egy órára. Arra nem gondoltál hogy ebben a melegben rosszabbul alszik, felébred mert szomjas? Vagy bármi baj történik? Én a helyedben lapítanék mint az a bizonyos a fűben és örülnék hogy anyós nem szól a gyerekvédelemnek, mert hogy ez gyerek veszélyeztetése, és simán elvehetnék tőled.
2015. júl. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/90 anonim ***** válasza:
79%
lehet úgy volt vele hogy minek írjon cetlit, a kedves "anyukát" úgysem érdekli a gyereke hisz ott hagyta egyedül. Örülj hogy csak anyósod ment be és nem valami betörő vagy gyerekrabló. Én a férjed helyében nemhogy nem álltam volna melléd hanem abban a pillanatban hogy ezt megtudom elköltözök a gyerekemmel.
2015. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/90 anonim ***** válasza:
13%

A helyes válasz:

Én melletted állnék!

2015. júl. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!