Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Én gondolom rosszul vagy...

Én gondolom rosszul vagy férjemnek tényleg mellettem kellene állnia anyós helyett?

Figyelt kérdés

Adott a következő szituáció.

Gyereket letettem aludni és átmentem a szomszédba egy receptért. Kb egy óra múlva megyek haza, gyerek sehol.

Infarktus kerülget, rohangálok hogy látott-e valaki valamit. Egyik lány mondja hogy egy utcával arrébb lakó anyósom elvitte.

És akkor még azzal jön hogy egyedül sírt a babám ami hazugság mert két órát szokott aludni addig meg nem voltam el. Ellenben én majdnem infarktust kaptam hogy eltűnt a babám. És a férjem még annak a hülyének ad igazat.


2015. júl. 3. 19:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/90 anonim ***** válasza:
59%
Igaza van abban hogy elvitte, mivel egyedül hagytad. Örülj neki hogy csak az anyósod volt az és nem valami pedofil. Ebből reméljük tanulsz, és igen, a nyári konyhában kell ülni két órát gyerekfigyelővel a kezedben arra a két órára amíg alszik.
2015. júl. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/90 Klinszki válasza:
28%

Nagyon fura a szituáció. Ha a gyereked sírt volna akkor az anyósod nálad (azaz a te házadban) is megnyugtathatta volna.

Ennek erősen kamu szaga van.

2015. júl. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/90 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem sírt a gyerek. Békésen aludt. Anyós beosont és kilopta a kiságyból
2015. júl. 12. 07:55
 74/90 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem voltál otthon, honnan tudod, hogy mit csinált a gyerek? Mondatm már, hogy azért, mert ÁLTALÁBAN végig szokott aludni két órát, az nem jelenti azt, hogy MINDIG végigalussza. Ezer oka lehet, ami miatt megébred. Felesleges ezen a témán rugózni, te simán magára hagytad a gyerekedet felügyelet nélkül és egy rohadt recept miatt egy órát távol voltál. Ez felelőtlenség volt. Ez az igazi probléma itt, hiába keresel bűnbakot!
2015. júl. 12. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/90 anonim ***** válasza:
68%
anyos nagyon jol tette, legalább o foglalkozik a gyerekkel..egyébként mit csinált volna, ha meglátja, hogy ott van egyedul a gyerek?...bekoszon neki és hagyja tovább egyedul? :DD jo, hogy elvitte..honnan kellett volna tudnia, hogy te merre csámborogsz....??? nem vagy beszámithato ez van. a férjed meg csoda, hogy még melletted van, na és van egy dolog, ami biztos, nálatok se lesz második gyerek.
2015. júl. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/90 A kérdező kommentje:

Ebben most nagyot tévedsz. Mert már tervben van a második baba.

Amúgy lezárt ügy ez már. Férjemmel megbeszéltúl, anyóst helyretette.

2015. júl. 12. 08:27
 77/90 acelsziv ***** válasza:
33%
úristen NE! Miért kell egy ilyen marhának egyáltalán szaporodnia? Nem kötnéd fel inkább magad?
2015. júl. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/90 anonim ***** válasza:
41%
Persze, hogy helyretette, miután nem szálltál le a témáról. Ismerős női praktika. Játszuk a sértettet, hisztizünk, megspékelve egy kis lelkifurdalás keltéssel és máris elértük a célunkat. Te meg megerősítve érzed magad abban a tévedésben, hogy igazad volt. Hát nekem duzzoghattál volna nyugodtan... Ebben a sztoriban egyedül te voltál a sáros. A helyedben szégyellném magam. De te inkább büszke vagy, hogy anyósodat megtetted bűnbaknak...gratulálok
2015. júl. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/90 anonim ***** válasza:
78%
és téged is helyretett? Normális szülő nem megy el otthonról, ha a kicsi gyereke felügyelete nem megoldott. de ezt ugye hiába is magyarázzuk neked,szerinted itt mindenki hülye csak te vagy helikopter. Remélem szerencsétlen gyereked megússza addig ép bőrrel, míg tud majd saját magára vigyázni, ha már az anyja képtelen erre a feladatra.
2015. júl. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/90 anonim ***** válasza:
80%

Továbbra se értem miért ne beszélgethettetek volna nálatok, miért kell a kicsit egyedül hagyni. Az a szuper beszélgetés nálatok is megoldható lett volna, ha tényleg annyira fontos.

Az elején amúgy még receptcseréről volt szó, nekem olyan nagyon "magyarázom a bizonyítványom" jellegűek a kommentjeid.

2015. júl. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!